بازدید مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت ازشهرک صنعتی نظرآباد


مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، ضمن بازدید یک روزه از شهرک صنعتی نظرآباد و بررسي پیشرفت پروژه های اجرائی شهرک جهت بهبود وضعیت موجود رهنمودهای لازم  به عوامل اجرائی پروژه ها ارائه کردند.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگير شاهمرادي مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز به اتفاق اعضاء هیأت مدیره، معاون فني شرکت و عوامل اجرائی شرکت خدماتی شهرک نظرآباد از پروژه های در دست اجراء شهرك از جمله ساختمان تجاري و تصفيه خانه شهرك بازدید کردند.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز در ادامه از بخشهای مختلف شهرک خصوصا تعمیر وتعویض جداول فرسوده وغیر قابل استفاده که در دست تعمیر وباسازی است از روند فعالیت عمرانی در این بخش بازديد کرد وافزود:رفع مشکلات سطح شهرک که به صورت عمومی است وهمه صاحبان صنایع با آنها در گیر هستند باید با برنامه ریزی دقیق ومشارکت مطلوب شرکت شهرکهای البرز و شرکت خدماتی شهرک صنعتی مورد بررسی قرار گیرد که نتیجه این همکاری شکوفایی و بهبود اوضاع این شهرک را درپی خواهد داشت.
وی ادامه داد:برخی مشکلات موجود مربوط به شرکت شهرکهاست که این شرکت با تمام ظرفیت  واستفاده از کارشناسان خبره وهمچنین جذب اعتبارات لازم رفع این مشکلات را در دستور کار خود قرار داده است.
شاهمرادی سپس از روند فعالیت فنی اصلاح ورفع مشکلات تصفیه خانه شهرک بازدید کرد وازوضعیت فعلی این تصفیه خانه گفت:اگر این کار با همین سرعت ودقت پیش برود ،علاوه بر رفع کامل بوی بد ناشی از تصفیه فاضلاب میتوان از پساب تصفیه خانه برای رفع مشکل کم آبی در بعضی بخشها نیز استفاده کرد.
وی در پایان بر همراهی وهمکاری بیش از پیش شرکت شهرکهای صنعتی البرز با شرکت خدماتی شهرک صنعتی برای رفع هرچه سریعترمشکلات این شهرک تاکید کرد.

 
   1396/3/3 10:41    تعداد بازدید :  385

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 385
6.3/10 (تعداد آرا 3 نفر )