حضور موفق صنعت پلاستیک استان البرز در نمایشگاه افغان پلاست 2017

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز با اعلام اين خبر گفت: کنسرسیوم صادراتی پلاستیک استان البرز به نمایندگی از تولید کنندگان ظروف پلاستیک استان در نمایشگاه صنعت پلاستیک کشور افغانستان حضور یافت.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگير شاهمرادي گفت: با عنایت به برنامه های مندرج در اقتصاد مقاومتی مبنی بر افزایش صادراتی غیر نفتی در حوزه صنایع خرد، کوچک و متوسط کشور در سالجاری، این شرکت اقدام به اعمال حمایت های مادی و معنوی از فعالیت های بنگاه های خرد، کوچک و متوسط بصورت اقدام مشترک و با رویکرد صادرات نموده است. در این راستا از پیشنهاد کنسرسیوم صادراتی پلاستیک استان جهت حضور در نمایشگاه افغان پلاست 2017 حمایت نموده است.
شاهمرادي افزود: در این راستا با هماهنگی های بعمل آمده با رایزن محترم ج.ا.ایران در کشور افغانستان ضمن اخذ غرفه در نمایشگاه مذکور هماهنگی های لازم جهت برگزاری نشست های B2B و بازدید هایی از مراکز صنعتی کابل صورت گرفت.
در ادامه عباسقلی  معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي البرزگفت: از دستاورد های حضور کنسرسیوم در نمایشگاه، پیشنهاد ثبت برند کنسرسیوم در کشور افغانستان، فعالسازی دفتر بازرگانی و پایانه صادراتی محصولات پلاستیکی در آن کشور می باشد.
شایان ذکر است که استان البرز بعنوان دبیرخانه خوشه ها و کنسرسیوم های صنایع همگن پلاستیک کشور در سال 96 انتخاب و مقرر شد کلیه برنامه های اجرایی برای توسعه صادرات محصولات پلاستیکی کشور با محوریت این استان برگزار گردد.

 
   1396/3/3 13:46    تعداد بازدید :  272

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 272
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )