آغاز طرح رونق تولید در سال 96 در البرز

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز با اعلام این‌که طرح رونق تولید در سال 1396 نیز ادامه خواهد داشت از ابلاغ اجرای آن توسط ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خبر داد.
شاهمرادي گفت: درباره آخرین وضعیت طرح رونق تولید که از سال 1395 آغاز شد و تکلیف ادامه این طرح در سال جاری، اظهار کرد: با اعلام این‌که طرح رونق تولید در سال 1396 نیز آغاز شده، تشریح کرد: این طرح با توجه به تجربیات به دست آمده از سال گذشته کامل خواهد شد و نقایص آن را برطرف شده تا طرح رونق تولید در سال جاری با شرایط بهتری نسبت به سال گذشته صورت گيرد.
جهانگير شاهمرادي در مورد زمان آغاز طرح رونق تولید برای متقاضیان جدید در سال 1396، خاطر نشان کرد: این طرح  به  رياست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی  رقم  خورد و شرايط دريافت تسهیلات به متقاضیان طرح در سال جاری با مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتي ابلاغ گرديد.
وي افزود: ميزان تسهيلات پرداختي براساس نياز واقعي و تأييد كارگروه استاني براي بنگاه هاي كوچك تا 10 ميليارد ريال، بنگاه هاي متوسط تا 30 ميليارد ريال و براي طرح هاي نيمه تمام بالاي 60 درصد پيشرفت فيزيكي تا 20 ميليارد ريال مي باشد.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز خاطرنشان كرد: اولويت اصلي پرداخت تسهيلات به آن دسته از بنگاه هاي توليدي كوچك و متوسط است كه عمدتا داراي مشكلات نقدينگي بوده و از لحاظ ظرفيت توليد، دانش فني، توان مديريت و بازار مشكلي كه مانع راه اندازي با افزايش توليد باشد، نداشته باشد و با دريافت اين تسهيلات قادر به راه اندازي سريع و ايجاد اشتغال جديد باشند.
وي گفت: نرخ سود مورد عمل در تسهيلات براساس مصوبه شوراي پول و اعتبار در مورد سرمايه در گردش نرخ عقود مبادله اي و براي طرح هاي نيمه تمام نرخ عقود مشاركتي خواهد بود.
ضمنا  متقاضيان محترم با دارا بودن شرايط و مدارك مورد نياز با مراجعه به سامانه بهينه ياب  در قسمت تأمين مالي واحدهاي توليدي كوچك و متوسط و طرح هاي نيمه تمام در راستاي سياستهاي اقتصاد مقاومتي اقدام نمايند.
   1396/3/7 13:52    تعداد بازدید :  213

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 213
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )