البرز به قطب تولید دارو در کشور تبدیل شده است


استاندار البرز با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری در بخش دارو بستر بهبود شرایط زندگی مردم را فراهم می سازد، گفت: استان البرز در بخش دارو قدمت صد ساله ای دارد، این استان به هاب دارویی کشور تبدیل شده است.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز سید حمید طهائی در بازدید از شهرک دارویی برکت و در مراسم ساخت کارخانه تولید داروهای مدرن دیابت در ایران، با اعلام اینکه چند پروژه هسته ای در روزهای اخیر توسط ریاست جمهوری افتتاح شد که رادیو دارو از جمله این پروژه ها در استان البرز بوده است، افزود: البرز توانایی تولید داروهایی هسته تا گیاهی را دارد.
وی بیان کرد: در حوزه ای که کشور قرار دارد جایگاه خوبی را از آن خوده کرده و در بستر امن و مطمئن فعالیت می شود که زمینه حضور سرمایه گذاران خارجی را بیش از گذشته فراهم می سازد.
طهائی با اشاره به حضور پر شور مردم در پای صندوق های رای که جشن و جشنواره بزرگ سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در سطح کشور رقم خورد افزود: در این رویداد برنده اصلی ملت ایران بودند که در تاریخ جمهوری اسلامی ایران همواره در صحنه حاضر بودند.
وی ادامه داد: اعضای هیئت های اجرایی و نظارت نیز در این زمینه وظایف خود را به خوبی ایفا کردند.
طهایی گفت: به پشتوانه این حضور با اهتمامی ویژه درصدد اجرایی شدن برنامه های مدون دولت و تحقق شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال قدم برمی داریم.


 
   1396/3/7 14:01    تعداد بازدید :  165

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 165
3/10 (تعداد آرا 1 نفر )