بازدید ادواری مدیر عامل شرکت از شهرک صنعتی اشتهارد 2


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز  از شهرک صنعتي هزار و 23 هكتاري اشتهارد 2  بازديد كردند.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگبر شاهمرادي در بازديد از اشتهارد 2 بيان كرد:اين طرح در 26 آبان 95 كلنگ زني شد و بلافاصله بعد از آن عمليات خاك برداري و زيرساختي آن در دستور كار قرار گرفت.
 وی با بیان اینکه این شهرک در ۴ فاز اجرا می شود، افزود: در سال جاری بالغ بر ۵ میلیارد تومان اعتبار برای اين طرح در نظر گرفته شده و اگر مشكلي سد راه نباشد فاز اول اين شهرك در پایان سال ۹6 آماده واگذاری واحدها خواهد بود.
شاهمرادي گفت: مساحت این شهرک هزار و ۲۳ هکتار است که در فاز نخست آن عملیات اجرایی برای ۲۴۰ هکتار انجام خواهد شد. با توجه به این‌که مساحت متوسط هر واحد تولیدی در استان 4200 مترمربع برآورد شده است، بالغ بر ۱۶۰۰ واحد صنعتی در این شهرک مستقر خواهد شد که اشتغالزایی قابل‌توجهی در آن ایجاد می‌شود.
جهانگیر شاهمرادی در این بازدید با اشاره به اهمیت شهرکهای صنعتی برای جذب سرمایه گذار, استقرار واحدهای صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار گفت: امسال توجه ویژه ای به توسعه کیفی در شهرکهای صنعتی خواهد شد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز تصریح کرد: سرمایه‌گذاری در این شهرک صنعتی با توجه به مزیت‌های موجود در آن، افق روشنی را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند و شرکت شهرکهای صنعتی البرز نیز از سرمایه گذاران حمایت می کند.


 
   1396/3/9 11:13    تعداد بازدید :  222

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 222
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )