نقش ویژه شهرک‌های صنعتی در توسعه صنعتی و اشتغال مولد در استان البرز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز گفت: شهرک‌های صنعتی فضا و زیرساخت‌های مناسبی را در اختیار سرمایه گذاران جهت توسعه صنعتی و اشتغال مولد گذاشته و نقش ویژه ای در توسعه صنعتی دارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی البرز، جهانگير شاهمرادي افزود: در صورتی که فعالیت سرمایه گذاران صنعتی در شهرک های صنعتی استان متمرکز شود از حمایت های لازم جهت تسهیل و تمهید صنایع برخوردار می شوند.
وی در خصوص زمین های صنعتی و خدمات زیرساختی که فراهم کردن آن مشکلات بسیار و هزینه های زیادی به سرمایه گذار تحمیل می کند، اظهارداشت: تمرکز و استقرار این واحدها در شهرک‌های صنعتی استان برای کارآفرینان و صنعتگران صرفه اقتصادی بسیاری دارد.
شاهمرادي خاطرنشان کرد: با بیان اینکه سیاست گذاری در شهرک‌های صنعتی بر اساس منویات مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید است بر لزوم احداث و گسترش بیشتر شهرک‌های صنعتی استان و حمایت از صنایع کوچک تاکید کرد.
گفتنی است استان البرز با 10 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب و 3 شهرک قابل واگذاری كه از مجموع 2 شهرک در حال احداث و همچنين يك شهرك در حال توسعه كه زمینه استقرار 780 واحد صنعتی كه حد اقل اشتغال  17000 هزار نفر را نيز فراهم خواهدكرد.
   1396/3/10 14:38    تعداد بازدید :  163

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 163
3/10 (تعداد آرا 1 نفر )