تلاش شرکت شهرک های صنعتی البرز در حمایت از فعالیتهای علمی و پژوهشی در عرصه صنعت

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرزگفت : امروزه استفاده از تکنولوژی روز در افزایش تولید ملی، کاهش هزینه ها و توسعه صادرات بسیار حائز اهمیت است .
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی البرز، جهانگير شاهمرادي از حمایت علمی این مجموعه در راستای فعالیت ها و پژوهش های دانشگاهی و فعالیت شرکت های دانش بنیان در عرصه صنعت خبر داد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز با بیان ارائه کمک های مالی از پایان نامه های دانشگاهی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا گفت: به منظور ایجاد ارتباط بنیادین و هدفمند بین صنعت و دانشگاه و استفاده از نتایج تحقیقات دانشگاهی توسط سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ، طی يك سال گذشته از2موضوع مختلف پایان نامه ای در بخش صنعت حمایت شده است.
وی در ادامه با بیان اهمیت استفاده از تکنولوژی روز در افزایش تولید ملی، کاهش هزینه ها و توسعه صادرات در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان، از فعالیت 14 شرکت دانش بنیان در شهرک های صنعتی استان خبر داد و افزود: فعالیت این شرکت ها مورد تأیید کمیته صلاحیت دانش بنیان قرار گرفته است که از حمایت های مختص به شرکت های دانش بنیان بهره مند می شوند.
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی البرز با بیان استقرار 20 مشاور ذیصلاح در مراکز خدمات فناوری كسب وكار خاطر نشان کرد: مدیران واحدهای صنعتی و تولیدکنندگان از مشاوره های متخصصان تولید و بازار در مراکز خدمات فناوری پارک علم و فناوری بهره مند می شوند.
شاهمرادي همچنین از تلاش شرکت شهرک های صنعتی البرزدر برگزاری دوره های آموزشی و تورهای صنعتی خبر داد وافزود: در يك سال گذشته315  دوره آموزشی با هدف افزایش سطح دانش و مهارت مدیران، کارشناسان و کارگران و فعالان صنعتی در البرز برگزار شده است که طی برگزاری این دوره ها بیش از6238 هزار نفر از خدمات آموزشی شرکت شهرک های صنعتی گیلان بهره مند شده اند.
وی با اشاره به برگزاری 13  تور صنعتی و بازدید از تعدادی از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی سراسر کشور طی يك سال اخیر، افزود: تورهای صنعتی به منظور  ارتقاء دانش و مهارت نیروی انسانی با دستاوردها و آشنایی با نحوه فعالیت واحدهای صنعتی سایر استان ها برگزار شده است.

 
   1396/3/10 16:43    تعداد بازدید :  128

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 128
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )