نشست مشترک مدیرعامل با نماینده مردم شهرستانهای نظرآباد، ساوجبلاغ، هشتگرد، و طالقان در مجلس

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، در این نشست مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز ضمن ارایه گزارش کلی از عملکرد شرکت در استان به فعالیت ها و سرمایه گذاری های انجام شده توسط شرکت شهرکهای صنعتی استان در زمینه احداث و توسعه شهرکهای صنعتی در استان و همچنین فعالیت های انجام شده در خصوص توسعه صنایع کوچک و متوسط و رفع موانع تولید و مشکلات صنایع مستقر در شهرکهای صنعتی استان پرداخت.
جهانگير شاهمرادي در ادامه ضمن بيان مشكلات موجود در شهرکها ي صنعتي به مشکل آب شهرك صنعتي نظرآبادپرداختند و گفت:  برخي از واحدهاي صنعتي مستقر در شهرك تنها برند كشوري نيستند، بلكه از برندهاي معروف بين المللي برخوردارند كه توجه به نياز آب  اين واحد ها ضروري است.
وي تصريح كرد: از زمانيكه استان البرز از استان تهران جدا شد توجه خاصي از برخورداي آب به حوزه صنعت نشده است و همچنين در برنامه پنجم  سهم تخصيص آب به استان البرز صفر بوده است در حاليكه اين استان از دو سد بزرگ آبي برخوردار مي باشد.
شاهمرادي خاطرنشان كرد:  در اكثر استانها مقداري از آب هاي سطحي را به صنعت اختصاص داده و مقدارديگري از نياز صنعت را ازمنابع زيرزميني حفر چاه استفاده مي نمايند در حاليكه در اين استان هيچ آب سطحي براي شهركهاي دولتي اختصاص داده نشده است.
در ادامه این دیدار دكتر بهمني نماینده منتخب مردم شهرستانهاي نظرآباد، ساوجبلاغ، هشتگرد، و طالقان در مجلس  شورای اسلامی ضمن تشکر از فعالیت های انجام شده توسط شرکت شهرکهای صنعتی استان البرزاظهار داشت: فراهم ساختن زیرساخت ها در بخش صنعت و جذب سرمایه گذار و رونق تولید و اشتغال در شهرستان های استان باعث افزایش امنیت و معیشت مردم استان می گردد.
وی ضمن بر شمردن مزیت ها و مشکلات این شهرستان ها در بخش صنعت افزود: امیدواریم با تعامل مدیران دستگاههای اجرایی و ارائه طرح های موثر به نمایندگان مردم در مجلس از این پس شاهد توجه ویژه به بخش صنعت به خصوص صنایع بومی در شهرستان های استان باشیم .
بهمني در ادامه با تاکید بر لزوم رفع موانع و مشکلات موجود بر سر راه توسعه صنعت آمادگی و حمایت کامل خود را جهت پیگیری و حل مشکلات شهرکهای صنعتی اعلام و اظهار كرد: مشكلات خارج از استان ودر سطح مركز(ملي) را به من بسپاريد تا هرچه سريعتر رفع مشكلات صنعتگران صورت پذيرد.
در پایان این نشست مقرر گردید در 20روزآینده جلسه ای با حضور نماینده منتخب مردم شهرستانهاي نظرآباد، ساوجبلاغ، هشتگرد، و طالقان در مجلس  شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز در محل شهرك صنعتي نظرآباد جهت رفع و حل مشکلات  شهرك تشكيل گردد.
 
   1396/3/21 08:53    تعداد بازدید :  148

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 148
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )