شهرک صنعتی صنفی تخصصی و تولیدی صنوف در استان البرز احداث می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز از احداث شهرک صنعتی صنفی تخصصی و تولیدی صنوف در استان البرز خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز،  جهانگیر شاهمرادی با اشاره به نقش و تاثیر اطلاع‌رسانی توسط اصحاب رسانه اظهار داشت: استان البرز از ظرفیت‌های مناسبی در حوزه صنعت برخوردار است.
وی افزود: اقدامات زیادی در سال گذشته در راستای توسعه شهرک‌های صنعتی و توسعه و فراهم کردن زیر ساخت‌های مربوط به این شهرک‌ها انجام شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت :امسال با آغاز عمليات اجرايي شهرک 500 هکتاری نجم آباد در البرز  و همچنين با شروع عملیات اجرایی شهرک صنعتی 1023 هکتاری امید البرز در اشتهارد توليد واشتغال را بيشتر از بيش افزايش مي دهيم.
شاهمرادی با بیان اینکه باید برای توسعه شهرک‌های صنعتی زیر ساخت‌های مربوط به آنها از جمله آب و برق تامین شود،گفت: در حال حاضر برق و آب مورد نیاز برای این واحدهایی که احداث می‌شود مد نظر قرار گرفته و باید تلاش کنیم برق و آب مورد نیاز تامین شود.
وی با اشاره به اینکه شهرک های صنعتی در استان میزان زیادی از آب مورد نیاز خود را از  از طریق پساب و تصفیه آن در شهرک‌ها تامین می‌کنند،گفت: درخواست ما برای تحقق فرمایشات رهبری معظم انقلاب در ایجاد اشتغال اختصاص آب از سدهای استان البرز است.
وی با بیان اینکه در صورت تامین آب مورد نیاز ایجاد اشتغال رونق می‌گیرد،تصریح کرد: در حال حاضر 54 هزار نفر در شهرک‌های صنعتی البرز مشغول به کار هستند و امکان اشتغال بیشتر با فراهم کردن زیر ساخت لازم در شهرک‌ها قطعا محقق می‌شود.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز با بیان اینکه در سال جاری تعهد شرکت شهرک‌های صنعتی ایجاد اشتغال مستقیم برای 5200 نفر است، بیان کرد: شهرک جدید صنفی تخصصی و تولیدی صنوف با مساحت 85 هکتار در مجاورت شهرک صنعتی بهارستان در البرز احداث می‌شود که این شرکت در ایجاد اشتغال در صنایع کوچک و اصناف قطعا تاثیر به‌سزایی دارد.

 
   1396/3/27 08:44    تعداد بازدید :  280

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 280
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )