اشتغال اصلی‌ترین نیاز استان البرز است

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت: ٥٤ هزار نفر در شهرک‌های صنعتی استان مشغول به کار هستند.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز، جهانگیر شاهمرادی در نشست مطبوعاتی اظهار کرد: بدون شک اصلی‌ترین نیاز جامعه امروز و بلاخص در استان البرز اشتغال است؛ چون با ایجاد اشتغال تولید رونق می گیرد و با رونق تولید جانی دوباره در جان اقتصاد کشور دمیده می‌شود.
وی ادامه داد: اگر تولید در کشور رونق بگیرد شاهد افزایش صادرات و ورود ارز به کشور خواهیم بود.
شاهمرادی افزود: واقعیت این است امروز حرف کشورهای فقیر در دنیا شنیده نمی شود و کشورهایی که ثروت زیادی دارند قدرت را در دست دارند.
این مسئول با اشاره به جایگاه اقتصاد از منظر مقام معظم رهبری گفت: نام‌گذاری سال‌های اخیر با عناوین اقتصادی نشان از جایگاه این موضوع از دیدگاه مقام معظم رهبری دارد.
شاهمرادی خاطر نشان کرد: نباید فراموش کنیم اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری تاکید زیادی بر آن دارند، درون‌زا و برون‌گراست و از طریق آن می‌توان از وابستگی کشور کم کرد.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز با اشاره به مشکلاتی که بیکاری ایجاد می‌کند، اضافه کرد: بیکاری بنیان خانواده‌ها را دچار تزلزل کرده و باعث بروز آسیب‌های مختلف در جامعه می‌شود.
شاهمرادی تاکید کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی نقش به سزایی در ایجاد اشتغال دارد .
وی گفت: در حال حاضر ۵۴ هزار نفر در واحدهای شهرک‌های صنعتی استان مشغول به کار هستند که امید است این تعداد تا پایان سال افزایش قابل توجهی داشته باشد.
شاهمرادی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به بخشی از دستاوردهای این شرکت از سال گذشته تا کنون اشاره کرد و افزود: توسعه شهرک صنعتی اشتهارد یکی از مهم‌ترین اقدامات این شرکت در سال گذشته بوده است.
این مسئول تاکید کرد: اخذ مجوز برای ساخت یک شهرک نجم‌آباد و ایجاد شهرک اشتهارد دو كه بنام شهرك اميد ثبت گرديد،  از دیگر دستاوردهای این شرکت در طول سال گذشته بوده است.
وی ادامه داد: بدون شک با احداث این شهرک‌ها شاهد کاهش محسوس بیکاری در استان خواهیم بود.

 
   1396/3/28 15:13    تعداد بازدید :  197

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 197
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )