پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت هفته قوه قضاییه


جهانگير شاهمرادي در پیامی هفته قوه قضاییه را تبریک گفت در این پیام آمده است :

 
بسمه تعالی
و ان حکمت فاحکم بینهم بالقسط ان الله یحب المقسطین “مائده آیه ۴۲
 
   کار و تلاش در عرصه احقاق حق مظلومان و عدالت گستری، خدمتی است بس ارزشمند و ستوده و آنگاه که این خدمت سترگ در مسیر خدایی و مطابق با احکام و تعالیم دین مبین اسلام باشد، در حقیقت تلاشی است الهی که رنگ و نشان از ذات احدیت و صفات خداوندی دارد چرا که حضرت باریتعالی خود بزرگ دادگر و عادل است و دادگاه عدلش عالمیان را فراگیر.
   هفته قوه قضايیه فرصتی است مغتنم برای تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در قوه قضایی کشور اسلامیمان و بویژه تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره بزرگ معمار دستگاه قضایی، مجاهد نستوه و مجتهد متفکر، شهید مظلوم دکتر بهشتی و شهیدان والامقام این عرصه.
   خادمان مردم و نظام اسلامی در قوه قضايیه باید بر خود ببالند که گام در عرصهای نهاده و می نهند که صبغهای الهی دارد كه مسیر و حاصل تلاش شهیدان گلگون کفنی چون بهشتی مظلوم است.
   اينجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دكتر بهشتی و 72 تن از یاران امام راحل، فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به همه خدمتگزاران و مسئولان قضایی، قضات، دادیاران، دادرسان و كاركنان این قوه در استان تبریك عرض نموده و موفقیت و تأییدات الهی در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای این عزیزان آرزومندم . 
   1396/4/1 09:43    تعداد بازدید :  176

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 176
1/10 (تعداد آرا 1 نفر )