سومین نشست شورای اقامه نماز در شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز

جلسه شورای اقامه نماز به ریاست مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز بعنوان رئیس شورا و همچنين با حضور اعضای آن شامل معاونين، مدير حراست، مدیران و روابط عمومی، امام جماعت، فرمانده پایگاه بسیج، مسئول امور بانوان و متصدی امور اقامه نماز، در اتاق جلسات شركت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز جهانگير شاهمرادي اظهار داشت: اين نشست به منظور بررسی نحوه حضور این شورا در انجام امور فرهنگي و اقامه نماز در سطح شركت، شهركها و همچنين در واحدهاي صنعتي برگزار شده است.
جهانگير شاهمرادي با اشاره به اهمیت فریضه نماز به خصوص نماز جماعت، بر ضرورت تدوین برنامه‌های جامع و راهبردی از سوی اعضا تاکید و همچنين به بیان مسائل و برنامه‌هایی در تشویق و ترغیب کارکنان براي حضور در نمازجماعت پرداخت و به اهمیت حضور و نقش مدیران در این زمینه اشاره کرد.
وي افزود: كليه مديران شهركهاي صنعتي البرز با توجه به اهميت نماز و تاكيد آن در فرمايشات ائمه عليهم السلام و همچنين نقش آن در تحول فرهنگي و چهره شهركهاي صنعتي موظف هستند كه پخش صداي اذان در سه نوبت در سطح شهركها به موقع صورت گيرد.
در ادامه جلسه، اعضاء شورا بر انجام و اجرای پیشنهاداتی که مورد مشورت، بحث و گفتگو قرار گرفت، رای مثبت دادند و مقرر گردید موارد مربوطه پس از صورتجلسه به تایید اعضا رسیده و تا قبل از تشکیل جلسه بعدی شورا عملی گردد.
   1396/4/4 11:58    تعداد بازدید :  174

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 174
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )