پرداخت یارانه به شرکت کنندگان در نمایشگاه‌های برون مرزی

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز از پرداخت سوبسید به واحدهای تولیدی شرکت کننده در نمایشگاههای خارج از کشور خبر داد
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، جهانگیر شاهمرادی اظهار داشت: شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز جهت تسهیل فرایند حضور واحدهای صنعتی کوچک و متوسط استان در نمایشگاه‌های خارجی و هیات‌های تجاری، قسمتی از هزینه‌های مترتب را پرداخت  می‌نماید.
وی افزود: درپرداخت بخشی از هزینه های اجاره غرفه، تردد، اسکان، چاپ بروشور و کاتالوگ، برگزاری دوره آموزشی مورد نیاز قبل از حضور در نمایشگاه و هیات تجاری خارج از کشور، حداکثر پنجاه درصد تا سقف50 میلیون ریال به صنعتگران کمک مالی میشود.
جهانگیر شاهمرادی گفت:دامنه شمول این نمایشگاه‌هاکلیه‌ی واحد‌های صنعتی کوچک  و متوسط استان، ذی نفعان خوشه‌ها و شبکه‌های کسب و کار، ذی نفعان کنسرسیوم‌های صادراتی، اجزای شهرک‌های فناوری، مشاورین و ارائه دهندگان خدمات کسب و کار و واحدهای درگیر در برنامه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی صنعتی میباشد.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز خاطرنشان کرد: تعدادی از این نمایشگاهها در سه ماه اول سال برگزار گردیده‌اند و تعدادی دیگر در ماههای بعدی سال برگزار می‌شود. که با مراجعه به سایت شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز به نشانی alborziec.ir میتوانند اطلاعات کامل از زمان و محل برگزاری این نمایشگاهها حاصل کرد.
   1396/4/10 10:08    تعداد بازدید :  275

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 275
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )