کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید: کمک جهت تسریع در احیاء واحدهای تولیدی استان البرز

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز با اشاره به تصمیم اخیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خبر داد: روند احیاء و باز فعال کرن واحدهای صنعتی با اختصاص بخشی از اعتبارات تسریع خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي استان البرز: جهانگير شاهمرادي در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در بنگاههای کوچک و متوسط صنعتی استان البرز اظهارداشت: فراهم نمودن بستر اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی کوچک را یکی از موضوعات درحال پیگیری این شركت برشمرد و افزود: اولویت اصلی پرداخت تسهیلات شامل آن دسته از بنگاههای تولیدی کوچک و متوسط می‌شود که عمدتاً دارای مشکل نقدینگی بوده و از لحاظ ظرفیت تولید، دانش فنی، توان مدیریت و بازار، مشکلی نداشته و با دریافت این تسهیلات قادر به راه اندازی سریع و ایجاد اشتغال جدید باشند.
شاهمرادي خاطرنشان کرد: امسال برای تکمیل و راه اندازی واحدهای صنعتی بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی و نیز فعالسازی واحدهای راکد یا واحدهایی که با ظرفیت پایین، فعالیت دارند، تسهیلات درنظر گرفته شده است.
وی در بخش دیگری از سخنانش ادامه داد: پس از بررسی و تعیین تکلیف طرح‌ها و واحدهای معرفی شده از سوی کار گروه، بانکها موظف می‌‌‌‌باشند حداکثـر ظرف یک ماه پس از تکمیل مدارک، پرداخت تسهیلات را شروع و درصورت عدم پرداخت، مستندات  را به این کارگروه ارسال نمایند.
شاهمرادي با بیان اینکه کارگروه تسهیل‌و‌رفع موانع تولید با رویکرد اقتصاد مقاومتی برای کاهش مشکلات واحدهای صنعتی در استان شکل گرفته است، افزود: استاندار محترم، بعنوان فرمانده اقتصاد مقاومتی در استان هر تصمیمی که در این کارگروه بگیرند همه مسئولين موظف به اجراي آن ميباشند.


 
   1396/4/14 12:40    تعداد بازدید :  141

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 141
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )