سند دار شدن واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی نظرآباد

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز از سنددار شدن واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی نظرآباد خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز، جهانگیر شاهمرادی با حضور جمعي از خبرنگاران در شهرك صنعتي نظرآباد اظهار داشت: یکی از امور مهمي که در شهرک صنعتی نظرآباد در یک‌سال اخیر انجام شده سنددار شدن واحدهای صنعتی این شهرک است.
وی افزود: از اقدامات انجام شده در این شهرک در یکسال گذشته ارزیابی مجتمع تجاری نیمه ساخت، حفر چاه جذبی، تامین روشنایی معابر، عملیات پیاده‌سازی و محوطه‌سازی، فضای سبز و همچنین اجرای آسفالت و لکه‌گیری برخی خیابان‌های شهرک است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز با اشاره به اینکه در این شهرک حدود 107 واحد صنعتی وجود دارد، بیان کرد: یکی از بزرگترین معضلات این شهرک قعطی برق بود که با پیگیری‌های انجام شده مشکل نیروگاه این منطقه حل و در حال حاضر برق این نیروگاه با ظرفیت بالایی فعال مي باشد.
شاهمرادی با تاکید بر اینکه یکی دیگر از مشکلات این شهرک کمبود آب است، افزود: وجود چاه‌های غیر مجاز  در اطراف شهرك سبب کاهش آب‌های زیرزمینی شده است که  به همین جهت جواز جایگزینی یک چاه را با پیگیری‌های انجام شده گرفته‌ایم.
وی با اشاره به اینکه یک چاه جدید با ظرفيت 40 ليتر در ثانيه خريداري شده كه درحال طي مراحل انتقال و حفاري آن در شهرك صنعتي نظرآباد مي باشيم عنوان کرد: با پیگیری‌های انجام شده در آینده  نزديك مشکل آب این شهرک حل می‌شود.

 
   1396/4/17 15:22    تعداد بازدید :  106

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 106
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )