کدام واحدهای تولیدی و صنعتی استان در اولویت دریافت تسهیلات بانکی هستند؟

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز گفت: روند احیاء و باز فعال‌کردن واحدهای صنعتی با اختصاص بخشی از اعتبارات تسریع خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگير شاهمرادي اظهارکرد: فراهم‌کردن بستر اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی‌کوچک یکی از مهمترین موضوعات درحال پیگیری این شركت است.
وی ادامه داد: در روند پرداخت این تسهیلات اولویت با بنگاه‌های تولیدی‌کوچک و متوسطی است‌که عمدتاً  مشکل نقدینگی دارند و از لحاظ ظرفیت تولید، دانش فنی، توان مدیریت و بازار، مشکلی ندارند.
 وی افزود: بدون شک این واحدها با دریافت این تسهیلات قادر به راه اندازی سریع و ایجاد اشتغال جدید خواهند بود.
شاهمرادي خاطرنشان‌کرد: امسال برای تکمیل و راه اندازی واحدهای صنعتی بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی و نیز فعالسازی واحدهای راکد یا واحدهایی‌که با ظرفیت پایین، فعالیت دارند، تسهیلات درنظرگرفته شده است.
وی با اشاره به روند اعطای این تسهیلات توضیح داد: پس از بررسی و تعیین تکلیف طرح‌ها و واحدهای معرفی شده از سوی‌کارگروه، بانکها موظف می‌‌‌‌باشند حداکثـر ظرف یک ماه پس از تکمیل مدارک، پرداخت تسهیلات را شروع و درصورت عدم پرداخت، مستندات  را به این کارگروه ارسال کنند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز با بیان اینکه‌کارگروه تسهیل‌و‌رفع موانع تولید با رویکرد اقتصاد مقاومتی برای کاهش مشکلات واحدهای صنعتی در استان شکل‌گرفته است، افزود: استاندار به عنوان فرمانده اقتصاد مقاومتی در استان هر تصمیمی‌که در این کارگروه بگیرند همه مسئولين موظفند به اجرا هستند.

 
   1396/4/17 15:29    تعداد بازدید :  129

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 129
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )