شهرک‌های صنعتی البرز فضای امن برای سرمایه‌گذاری، تولید ملی و رونق کسب‌وکار

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و مبانی رونق تولید در بخش‌های تولید و صنعت باید در اولویت قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز، «جهانگير شاهمرادي » در حاشیه بازديد اصحاب رسانه از شهرك صنعتي اشتهارد اظهار کرد: توجه به زير ساختهاي شهركهاي صنعتي درعرصه تولید نقش بسزایی در ایجاد انگیزه سرمایه‌گذاران و ارتقاء عملکرد و بهره‌وری تولیدات داشته که باید موردتوجه قرار گیرد تا شاهد افزایش سرمايه گذاري در تولید و رونق صادرات در استان باشیم.

وی تصریح کرد: در راستای رونق اقتصادی بستر فعالیت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در شهرک‌های صنعتی استان با توجه به موقعیت استراتژیک استان فراهم بوده و سرمایه‌گذاران موردحمایت ویژه قرار خواهند گرفت.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرزتصريح كرد: شهرک‌های صنعتی فضای امن برای سرمایه‌گذاری، حمایت از تولید ملی و رونق کسب‌وکار مي‌باشد و از سرمایه‌گذاران کشور جهت بازدید و آشنایی بیشتر با مزایای شهرک‌های صنعتی و مشوق‌های سرمایه‌گذاری دعوت کرد تا در استان البرزحضور يابند.
شاهمرادي با توجه به اينكه شهركهاي صنعتي البرز و بويژه شهرك صنعتي اشتهارد كه با استقرار برندهاي معتبر در كشور در اين شهرك فعاليت دارند افزود: با برنامه ريزي‌هاي انجام شده و با برگزاري نشست سراسري شركتهاي مدير يت صادرات كشور در استان  سعي خواهيم كرد با حضور چشمگير صنايع استان در بازارهاي جهاني را افزايش دهيم.


 
   1396/4/21 07:03    تعداد بازدید :  120

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 120
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )