شرکت های دانش‌بنیان البرز تسهیلات ویژه دریافت می‌کنند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز از فعالیت 95 شرکت دانش‌بنیان در پارک علم و فناوری استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگیر شاهمرادی اظهار کرد: برای فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان در استان تسهیلات و شرایط ویژه‌ای در نظر گرفته شده‌که یکی از مهم‌ترین آنها امکان استقرار آنها داخل شعاع 120 کیلومتری شهرها است.
وی افزود: از آنجایی‌که اکثر شرکت‌های دانش‌بنیان استان در زمینه صنایع سبز، هایتک، با بهره‌وری بالا و هم‌جهت با محیط زیست فعالیت دارند، ممنوعیت فعالیت آنها در شعاع 120 کیلومتری خارج از شهرها برداشته شده است.
شاهمرادی خاطر نشان کرد: علاوه براین، شرکت‌های دانش‌بنیان فعال استان برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه وکم‌بهره به بانک‌ها معرفی می‌شوند تا برای فعالیت با مشکل مالی مواجه نشوند.
این مسئول ادامه داد: اکثر این شرکت‌ها زمان بازپرداخت وامشان از دیگر واحدهای تولیدی و صنعتی استان یک‌سال بیشتر است.
شاهمرادی گفت: در کنار موارد مذکور، به شرکت‌های دانش‌بنیانی که قصد خرید زمین در شهرک‌های صنعتی استان را دارند، زمین به صورت اقساطی فروخته می‌شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تصریح کرد: در حال حاضر 95 شرکت دانش‌بنیان در پارک علم و فناوری استان مستقر هستند که تولیدات برخی از آنها نه تنها در کشور بلکه در خاورمیانه منحصر به فرد است.
شاهمرادی ‌گفت: بدون شک با حمایت از این شرکت‌ها نرخ اشتغالزایی در استان به میزان قابل توجهی رشد می‌کند و شاهد تحولی اساسی در وضعیت اقتصادی استان خواهیم بود.

 
   1396/4/25 09:08    تعداد بازدید :  126

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 126
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )