برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی و صادراتی در استان البرز

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز با اعلام اين خبر گفت : نخستین نمایشگاه توانمندیهای تولیدی و صادراتی و اولين سمينار معرفي فرصتهاي سرمايه گزاري در شهركهاي صنعتي البرزبرگزار مي گردد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز: جهانگير شاهمرادي افزود: با توجه به شرایط مستعد استان البرز در توليد و صادرات و به دلیل نیاز مبرم بازار كشورهاي همسايه به کالا و خدمات صنایع ایران این نمایشگاه از 21 الي 24 مرداد امسال با حضور سفرا و وزيران خارجي مستقر در تهران، معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران، استاندار البرزو ساير مسئولين استاني  برگزار ميشود.
شاهمرادي بر ضرورت توسعه روابط اقتصادی استان با کشورهای همجوار تاکید کرد و گفت: اعتماد متقابل، برگزاری نمایشگاههای مشترک و ارائه محصولات باکیفیت به بازارهای کشورهای همجوار، می‌تواند در توسعه روابط اقتصادی استان با این کشورها نقش بسزایی را ایفا کند.
وي همچنین بر لزوم احصاء و برنامه ریزی بر روی محصولات تولیدی استان که قابلیت صادرات به کشورهای همجوار را دارند تاکید کرد و گفت: باید برای آن دسته از محصولات تولیدی استان که توان رقابت با کالاهای مشابه را در بازارهای خارجی و کشورهای همجوار دارند برنامه ریزی کنیم.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي  استان البرزتصريح كرد: هدف از برگزاري اين نمايشگاه، شناسايي واحدهاي توليدي و صادراتي نمونه استاني و معرفي توانمندي آنها، برقراري ارتباط ميان واحدهاي توليدي و صادراتي و خريداران خارجي، جذب سرمايه گذار خارجي، تجليل از واحدهاي نمونه توليدي و صادراتي استان، معرفي توانمندي هاي واحدهاي توليدي به خريداران داخلي، كمك به بازاريابي و معرفي بازارهاي صادراتي كشورهاي همسايه توسط رايزنان بازرگاني جمهوري اسلامي ايران در خارج از كشور مي‌باشد.
شاهمرادي افزود: از تمامی بنگاههاي كوچك و متوسط در زمينه‌هاي مختلف از جمله واحدهای تولیدی، صادراتی، صنفی و اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی تولیدی برای شرکت در این نمایشگاه دعوت بعمل مي‌آيد..

 
   1396/4/25 11:41    تعداد بازدید :  176

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 176
5.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )