بازدیدمدیر کل حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت از شهرکهای صنعتی استان البرز

بازديد مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز، مدير كل حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدير حراست سازمان صنايع كوچك از شهركهاي صنعتي  استان البرز
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز به اتفاق آقايان الفت مدير كل حراست وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت و عليرضا‌پور مدير حراست سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران از شهركهاي صنعتي استان البرز بازديد بعمل آوردند.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز، جهانگير شاهمرادي در بازدید از شهرکهاي صنعتی عنوان كرد: ارتقاء کیفی زير ساختهاي شهرکهاي صنعتي و بهره برداری از پروژه‌هاي عمراني گام مهمی در جهت رونق صنعت و همچنين رفع معزل بيكاري در اين استان مي‌باشد.
شاهمرادي  و هيئت همراه در اين بازديد از روند پيشرفت طرحهای عمرانی شهرکهاي صنعتي ديدن كردند و همچنین بر تکمیل زیرساخت‌ها و نیز ارائه خدمات مناسب به صنعتگران و سرمایه گذاران تاکید داشتند.
شاهمرادی گفت: توسعه کیفی در شهرکهای صنعتی استان مهمترین اولویت در زمینه اجرای طرحهای عمرانی است.
جهانگیر شاهمرادی در این بازدید با اشاره به اهمیت شهرکهای صنعتی برای جذب سرمایه گذار، استقرار واحدهای صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار گفت: امسال توجه ویژه‌ای به رونق توليد و اشتغال در شهرکهای صنعتی صورت خواهد گرفت.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز تصریح کرد: سرمایه‌گذاری در شهركهاي صنعتي با توجه به مزیت‌های موجود در آن، افق روشنی را برای سرمایه‌گذاران فراهم مي‌نمايد و شرکت شهرکهای صنعتی اين استان نیز از سرمایه گذاران حمایت می کند.
در ادامه از شهركهاي صنعتي در حال احداث بازدید بعمل آورند.
   1396/4/27 09:22    تعداد بازدید :  253

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 253
7.5/10 (تعداد آرا 4 نفر )