اهمیت رعایت ایمنی در شهرکهای صنعتی استان البرز

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت: صیانت از جان مردم و سرمایه‌های مادی آن‌ها یکی از وظایف اصلی شركت شهرک‌های صنعتی است.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز،
شاهمرادي افزود: امسال یکی از محورهاي اصلي شركت شهركهاي صنعتي البرز در آموزش صنعتگران، تشريح اهميت بهداشت، ايمني، محيط زيست و انرژي در صيانت از شاغلان و سرمايه‌هاي ملي است.
وي با اشاره به تأكيد دولت "تدبير و اميد" بر اهمیت رعایت ایمنی در صنایع کشور گفت:. به اهميت ايمني در محيط كار و تضمين افراد شاغل از اقدامات ضروري انجام شده در حوزه ايمني، بهداشت، محيط زيست و انرژي (HSEE) است.
وي خاطرنشان كرد: در زمینه رعایت استانداردهای HSEE، شركت شهرك‌هاي صنعتي  البرز طبق دستور سازمان متبوع دست به اصلاح ساختاری زده است و یکی از این اصلاحات استقرار مدیريت HSEE در مجموعه كه به‌طور مستقیم زیر نظر مدیرعامل فعاليت مي نمايد.
شاهمرادي افزود: مدیر HSEE از ورودی شهرک صنعتی گرفته تا مجموعه واحدهای تولید را باید مورد توجه قرار دهد و شرکت‌های خدماتی در این زمینه مسئولیت دارند.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز تصريح كرد: حفظ سلامتی کارگران و مهندسان یکی از مأموریت‌های شرکت‌های خدماتی، مدیران شهرک‌ها و نواحي صنعتي و صاحبان صنايع است.
وي اضافه کرد: در شرایطی که بیشترین حادثه رخ داده در بنگاه‌های تولیدی استان حریق بوده است، مدیران HSEE مأموریت دارند تا صرف‌نظر از بازدید بازرسان فنی وزارت کار به‌صورت حضوری به تمام واحدها رسیدگی کند.
شاهمرادي در ادامه اظهار کرد: همه باید بدانیم دلیل وقوع بسیاری از حوادث به دليل عدم به‌کارگیری کلاه ایمنی، سقوط مصالح، نصب غیر استاندارد ماشین‌آلات و سهل انگاري و بي توجهي در كار و همچنين عدم آموزش هاي لازم  بوده است و در این شرایط صیانت از جان مردم و سرمایه‌های مادی آن‌ها یکی از وظایف اصلی ما در شهرک‌های صنعتی است.


 
   1396/4/28 10:53    تعداد بازدید :  138

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 138
3/10 (تعداد آرا 1 نفر )