مجمع عادی سالیانه شرکت خدماتی شهرک صنعتی نظرآباد استان البرز برگزار شد

مجمع عادی شرکت خدماتی شهرک صنعتی نظرآباد با حضور رئیس مجمع جهانگير شاهمادي مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز و با حضور کلیه سهامداران در سالن اجتماعات شهرک صنعتی نظرآباد برگزار گردید.
 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی البرز، آغاز جلسه با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و سپس دعوت از صاحبان صنایع جهت نظارت بر گزارش مجمع و عملکرد شرکت خدماتی انجام گردید.
مدیر عامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی  نظرآباد در این مجمع گزارشی از عملکرد شرکت را به سمع سهامداران رسانید.
در ادامه رئیس مجمع شاهمرادي در طی سخنانی پیرامون نحوه عملکرد شرکت خدماتی و همچنین خدمات رسانی مطلوب در جهت اهداف سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی  مطالبی عنوان کرد.
شاهمرادي افزود: واگذاری شهرک‌های صنعتی به بخش خصوصی این فرصت را برای واحدهای صنعتی و تولیدی فراهم نموده که اجرای طرح ها و برنامه های راهبردی را درجهت نگهداری شهرک‌های صنعتی با دقت تر عمل کنند.
وی بیان داشت: در راستای تسریع بخشیدن و خدمات رسانی بهتر به واحدهای صنعتی مجدانه پیگیر مربوط به صاحبان صنایع باشید و با تلاش و تکیه بر تجارب خود نقشی مهم در جهت رفع مسائل شهرک ایفا کنید.
جهانگير شاهمرادي درخصوص اهداف برگزاری نشست های مشترک شرکت های خدماتی اظهار داشت: بیان انتظارات متقابل، به تعامل رسیدن در سرفصل مشترک کاری و ایفای نقش سازنده در قانون از اهداف برگزاری این نشست ها است.
در پایان این مجمع نماینده حسابرسی شرکت خدماتی گزارش عملکرد مالی را ارائه و پس بحث و تبادل نظر اهداف کلی شرکت خدماتی شهرک صنعتی نظرآباد بر اساس آئیین نامه های مرتبط و اساسنامه شرکت تبیین و بررسي گرديد.

 
   1396/5/10 11:11    تعداد بازدید :  150

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 150
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )