تکریم از دختران شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز به مناسبت دهه کرامت

به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت  فاطمه معصومه(س) و ولادت حضرت علي ابن موسي الرضا عليه السلام وگراميداشت دهه كرامت  و همچنين پاسداشت مقام دختر مراسمي با حضور خواهران همكار شركت در محل دفتر  مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرزدر این مراسم با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر، این روز را فرخنده و مغتنم شمرد.
جهانگير شاهمرادي ضمن تشویق دختران به الگو قراردادن مقام والای حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: در زندگی این بانوی گرامی نکات فراوانی برای الگو گرفتن دختران جوان است.
وی همچنین بیان کرد: دختران جامعه اسلامی ما باید با الگو گرفتن از حضرت فاطمه معصوم(س)  خود را به نور اخلاق و کرامات انسانی زینت بخشند و راه تعالی نفسانی را طی نمایند تا در آینده فرزندانی نیکو تحویل جامعه دهند.
شاهمرادي اظهار داشت: دشمن، امروز برای سست کردن اعتقادات و باورهای ملت ایران برنامه ریزی گسترده ای را انجام داده و همه نقشه ها و توطئه های خود را در قالب جنگ نرم پیش می برد.
وی افزود: دختران در هدف گذاری دشمنان ایران جایگاه ویژه دارند، به طوری که بسیاری از برنامه های شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی با هدف ضربه زدن به قشر زنان و دختران طراحی شده است.
جهانگير شاهمرادي  اظهار داشت: دشمن به خوبی می داند که دختران امروز، مادران فردای جامعه ایران هستند و به همین خاطر تلاش دارد تا با سست کردن اعتقادات دختران کشور، زمینه سازی لازم را برای از بین بردن کیان خانواده فراهم آورند.
شاهمرادي با اشاره به این نکته که میلاد باسعادت حضرت معصومه(س) فرصت مناسبی برای بیان رسالت های دختران در جامعه امروز است، گفت: باید خانواده ها در روز دختر از دختران خود تجلیل کرده و در کنار آن، معارف اسلامی و دینی را به آنان آموزش دهند.

 
   1396/5/10 12:29    تعداد بازدید :  143

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 143
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )