دوره آموزشی آشنایی با حقوق شهروندی در شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز برگزار شد

دوره آموزشی آشنایی با حقوق شهروندی در نظام اداری با حضور مدير كل كار ورفاه تامين اجتماعي استان البرز در شركت شهركهاي صنعتي البرز برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي البرز، مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت:  در راستای تحقق منشور حقوق شهروندی ابلاغی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و و سازمان شهركهاي صنعتي ايران به منظور آشنایی و ارتقاء سطح آگاهی و شناخت مدیران وکارکنان به حقوق شهروندی و نیز افزایش تعهد و التزام مسئولان و کارگزاران  شركت شهركهاي صنعتي البرز نسبت به صیانت از حقوق شهروندی در نظام اداری بطور خاص ،  دوره های اموزشی “منشور حقوق شهروندی و “حقوق شهروندی در نظام اداری برگزار شد.
جهانگير شاهمرادي افزود: شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با سرفصلهای منشور حقوق شهروندی،بخشنامه های آموزش حقوق شهروندی ، طرح کلی آموزش مدیران و کارکنان شركت در زمینه حقوق شهروندی ونکات لازم الرعایه در این زمینه آشنا شدند.

وي خاطرنشان كرد:  رعایت قانون و انجام امور اداری  در راستاي تكريم ارباب رجوع مبتنی بر اصل بی طرفی و پرهیز از هر گونه پیش داوری، منفعت جویی یا غرض ورزی شخصی بدون در نظر گرفتن گرایش های سیاسی، قوی و رابطه خویشاوندی، توسط همه مدير ان و كاركنان اين مجوعه را ضروري دانست.

 
   1396/5/11 08:56    تعداد بازدید :  131

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 131
4.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )