افق روشن پیش روی صنایع کوچک استان البرز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرزبا اشاره به افق روشن پیش روی صنایع کوچک استان تاکید کرد؛ دلسوزان مردم و  جوانان با استعداد البرز بايد فرصت سرمایه گذاری  كه در اين استان فراهم شده است در رشد و شكوفايي صنعت استان ما را ياري نمايند.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، جهانگير شاهمرادي اظهارداشت: سرمایه گذاران خارجی و داخلی از مدت ها قبل شرایط مناطق کشور را برای سرمایه گذاری بررسی و كه تعداد زيادي متقاضیانی از کشورهاي متعددي به استان آمده اند.
وی با بیان اینکه سرمایه گذاران بدنبال ورود به بازار تولید و صنعت کشور هستند، و در جایی حضور پیدا می کنند که مشکلی در زمینه زیرساخت ها نداشته باشد.
شاهمرادي با بیان اینکه سرمایه گذار منتظر و معطل فعالیت های فردای ما نمی ماند بیان داشت: او می آید تا ببیند دیروز و امروز، ما برای صنعت و تامین زیرساخت ها چه کرده ایم و بدنبال بستر مناسب ایجاد واحد صنعتی است.
وی اضافه کرد: استان البرزدر طول سال های زیادی در بخش صنعت و تولید و سرمایه گذاری محروم و مظلوم واقع شده  بود ولي  امروز زمان احقاق این حق است.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز ادامه داد: شرایط ویژه استان البرز همچون نزدیکی به تهران و راه هاي مواصلاتي به چند استان و دار بودن فرورگاه پيام باعث حضور گسترده سرمایه گذار به البرز افق روشنی در پیش روی صنعت استان قرار داده است که با حمایت مسئولان استان و دولت تدبیر و امید باید فازهای توسعه ای، آب، برق و گاز مورد نیاز متقاضیان تامین گردد، در غیر این صورت استان های همجوار ما همچون گذشته این فرصت ها را از ما می گیرند.
وی با اشاره به 21 مرداد " روز حمایت از صنایع کوچک " آن را فرصتی مناسب برای جلب نظر مسئولان به ظرفیت های البرز عنوان و یادآور شد:  اكنون با وجود شرایط ویژه پیش رویمان از اين فرصت به وجود آمده  با همت و جديت بيشتر  مي توان  با برخورداري از خدمات در دولت تدبير و اميد در رونق صنعت استان استفاده لازم  رافراهم آورد..
   1396/5/16 08:14    تعداد بازدید :  241

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 241
5.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )