تشکیل شورای فرهنگی و اقامه نماز در شهرک صنعتی اشتهارد البرز

 مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز  در راستاي تشكيل شوراي فرهنگي و اقامه نماز در تمامي شهركهاي صنعتي البرز گفت: اهمیت و ضرورت توسعه و ترویج فعالیت های فرهنگی و به ویژه فرهنگ ناب اسلامی در میان افراد جامعه و بخصوص در حوزه صنعت اصلي انکار ناپذیر و قابل تاکید است.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جلسه اي در راستاي تشكيل شوراي فرهنگي واقامه نمازدر شهرك صنعتي اشتهارد  با حضورمسئول اقامه نماز ، معاونت فرهنگي سازمان تبليغات استان البرز ،معاون برنامه ريزي ، مشاور فرهنگي و مسئول روابط عمومي ،مدير حراست شركت شهركهاي صنعتي البرز و همچنين مدير عامل شركت خدماتي، مدير شهرك ، مسئول اقامه نماز،مسئول تبليغات شهرستان اشتهاردو فرمانده بسيج شهرك در سالن جلسات شهرك صنعتي اشتهارد برگزار گرديد.
جهانگير شاهمرادي خاطرنشان كرد:اهمیت و ضرورت توسعه و ترویج فعالیت های فرهنگی و به ویژه فرهنگ ناب اسلامی در میان افراد جامعه  بخصوص در حوزه صنعت اصلی انکارناپذیر و قابل تأکید می باشدو شركت شهركهاي صنعتي البرز نیز در راستای اهداف و وظایف قانونی خود علاوه بر فراهم نمودن شرایط توسعه و رونق صنعت و ارتقای کیفی جامعه هدف، بخش عمده ای از فعالیت های خود را معطوف به فرهنگ سازی و اصلاح باورها و هنجارهای اجتماعی نموده است.
وي افزود:  در همین راستا نیز شورای فرهنگی شركت شهركهاي صنعتي البرز به منظور تحقق اهداف و انگیزه های فرهنگی مطرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و مقابله منطقی و اصولی با تهاجم فرهنگی وتشكيل شوراي فرهنگي در تمامي شهركهاي صنعتي در اين استان آغاز به کار نموده است.
شاهمرادي تصريح كرد: اساسنامه و آئین نامه هاي  این شورا  كه از سازمان متبوع ابلاغ گرديده است، مقرر  شد شورا فعالیت خود را در  ستاد اصلي شركت شهركهاي صنعتي در استان و نيز در شهركهاي صنعتي توسعه داده و کاربردی نماید.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز افزود:  به همین منظور  رئيس شوراي فرهنگي در هر شهرك نماينده ولي فقيه و امام جمعه محترم در هر شهرستان به عنوان  مسئول سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فرهنگی در  هر شهرك انتخاب گرديده است، اميد است نتايج خوبي در پياده سازي امور فرهنگي در فضاي توليد در شهركهاي صنعتي فراهم گردد.


 
   1396/5/21 15:39    تعداد بازدید :  142

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 142
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )