حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرزدر گفتگوی ویژه خبری

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرزگفت : باید توجه بیشتری به صنایع کوچک داشته باشیم .
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز، جهانگير شاهمرادي به مناسبت 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک با حضور در برنامه های مختلف تلوزیونی به ویژه در گفتگوی خبری  به مدت 45 دقيقه به ابعاد مختلف صنایع کوچک در اقتصاد مقاومتی ، اهمیت و جایگاه در رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال و کار آفرینی در جامعه پرداخت .
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز ضمن گرامیداشت 21 مرداد روز صنایع کوچک بیان داشت : توسعه صنایع کوچک و متوسط رمز توسعه اقتصادی دهه آینده است .
وی در ادامه بیان داشت : کارآفرینی ، نوآوری و پویایی صنعت و در نهایت ایجاد اشتغال ، سرمایه گذاری اندک و زودبازده بودن از مزیت های صنایع کوچک و متوسط است .
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان البرز بیان داشت : 21 مرداد متعلق به صنعتگران این صاحبان واقعی و بی ادعای صنعت می باشد و به لطف خدا و زحمات بی دریغ مسئولین ارشد استان شاهد رشد و توسعه روز افزون صنایع کوچک در گیلان خواهیم بود .
شاهمرادي با بيان اينكه يكى از اهداف اصلی صنایع کوچک ایجاد اشتغال است بیان داشت : امروز یکی از بزرگترین دغدغه های جوانان اشتغال است و صنایع کوچک با توجه به ابزار و قابلیتهایی که دارد می تواند سهم بسزایی در ایجاد کارآفرینی و اشتغال در جامعه داشته باشد .
در پایان ضمن گرامیداشت 21 مرداد روز صنایع کوچک از زحمات صاحبان صنایع تقدیر و تشکر کرد و از مسئولین خواست تا توجه بیشتری به صنعت به ویژه صنایع کوچک داشته باشند  و همچنين با اعلام اينكه از 29 مرداد الي 1 شهريور  96 نمايشگاه توانمنديها و دستاورده هاي صنايع كوچك و متوسط در البرز برگزار ميگردد.

 
   1396/5/21 16:24    تعداد بازدید :  145

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 145
3/10 (تعداد آرا 1 نفر )