بازدید از طرح های صنعتی در استان البرز

در راستای اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی، بازدید از طرح های صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در دستور کار معاونت برنامه ریزی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز، جهانگیر شاهمرادی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز در این زمینه گفت: با عنایت به اینکه تسهیل در به بهره برداری رساندن طرح های بالای ۶۰ درصد مدت زمان کوتاه تر و هزینه کمتری نیاز دارد، لذا بررسی وضعیت و حل مشکلات این طرح ها در اولویت کاری معاونت برنامه ریزی شرکت قرار دارد.
شاهمرادی ضمن اشاره به فعالیت نسل جوان در عرصه تولید و کارآفرینی در شهرکهای صنعتی استان افزود:ما در حمایت از رونق فعالیت تمامی کارآفرینان بویژه جوانان کارآفرین در استان البرز جدی و در صدد این هستیم تا از اختیارات هیات مدیره برای اعمال مشوق هایی برای کمک به راه اندازی طرح های جوانان حداکثر استفاده را داشته باشیم.
وی در زمینه بازدید از طرح های صنعتی نیز گفت: بررسی و رفع مشکلات طرح های جوانان کارآفرین در اولویت کاری قرار داشته و در جلسات کارشناسی تسهیلات طرح رونق تولید(اقتصاد مقاومتی) نیز بصورت ویژه انجام خواهد شد.

 
   1396/5/23 09:17    تعداد بازدید :  123

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 123
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )