برگزاری اولین نمایشگاه توانمندیهای تولیدی وصادراتی صنایع کوچک استان البرز

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گفت: هدف از برگزاری نمایشگاه صنایع کوچک البرز حضور تولیدکنندگان بزرگ در عرصه‌های جهانی است
به گزارش روابط عمومی شهرکهای صنعتی استان البرز:جهانگیر شاهمرادی در نشست خبری که به مناسبت  برگزاري اولین نمایشگاه توانمندیهای تولیدی و صادراتی صنایع کوچک و متوسط استان ، با  بيان تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: اطلاع رسانی درست یکی از وظایف مهم خبرنگاران است که این وظیفه در حوزه صنعت نقش بسیار زیادی دارد.
وی با اشاره به اینکه در کشور باید فرهنگ سازی شود بطوری که تولیدات ایرانی به عنوان یک برند در دنیا شناخته شود، افزود:  کالاهای ایرانی باید به گونه ای باشد که جزو پر فروشترین و با کیفیت ترین کالاها شناخته شوند.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گفت: ۲۹ مرداد ماه لغایت ۱ شهریور ماه سال جاری نمایشگاه توانمندیهای استان در البرز برگزار می شود.
شاهمرادی با بیان اینکه این نمایشگاه در نوع خود بی نظیر  است،عنوان کرد:  در این نمایشگاه ما بیشتر به دنبال این هستیم که فضای کار مناسبی برای واحدهای صنعتی که توان صادات را دارند ایجاد کنیم.
وی با بیان اینکه باید فضای مناسبی برای واحدهای صنعتی ایجاد شود گفت: تولیدکنندگان داخلی که توان صادرات دارند با پیگیری و کنکاش با صفرای کشورهای دیگر در این نمایشگاه ظرفیتهای خود را برای صادرات محصولات به کشورهای دیگر ارائه دهند.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز با اشاره به اینکه استان البرز ظرفیت های مناسبی برای صادرات کالا وجود دارد و تولیدکندگان باید به دنبال بازارهای جدید در بیرون از مرزهای کشور باشند، افزود: ما باید برای صادرات و ورود به بازارهای جهانی سلیقه کشورها ، قوانین گمرکی و قوانین کاری و همچنین نیازهای آن کشورها را بدانیم.
شاهمرادی با تاکید بر اینکه در این نمایشگاه کلاسهای آموزش توسط رایزنها برگزار می شود ، بیان کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه این است که خرده فروشی در آن انجام نشود و تولیدکنندگان بزرگ پا در عرصه های جهانی بگذارند.
وی ادامه داد: در استان البرز ۳۵۰۰ واحد صنعتی دارای پروانه فعالیت هستند.
   1396/5/28 08:22    تعداد بازدید :  344

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 344
3/10 (تعداد آرا 1 نفر )