افتتاح نمایشگاه توانمندی های تولیدی و اقتصادی البرزنمایشگاه توانمندی های تولیدی و صنعتی استان البرز با هدف آشناسازی فعالان تجاری و اقتصادی داخلی و خارجی و برنامه ریزی برای مبادله اقتصادی و تجاری البرز با کشورهای جهان عصر یکشنبه گشایش یافت.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز، جهانگير شاهمرادي اظهار داشت: 130واحد تولیدی موجود در این نمایشگاه بخشی از کالاهایی است که در این استان تولید می شود را در معرض نمایش گذاشته اند.
شاهمرادي افزود: ازفعالان تجاری و اقتصادی داخلی و خارجی و رایزنان اقتصادی کشورها در ایران برای حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل آمده تا با توجه به ظرفیت های موجود در البرز با برنامه ریزی برای معرفی ظرفیت ها، بتوان توجه بازارهای کشوری و منطقه ای را به این استان و ظرفیت های آن جلب کرد.
مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز گفت: اکنون بستری برای معرفی کالاهای واحدهای تولیدی، صنفی و صنعتی کوچک، متوسط البرز مهیا شده است.
وی ادامه داد: زمینه لازم برای بازدید رایزن های اقتصادی، سفرای کشورها و مهمانان خارجی از این نمایشگاه فراهم شده، که می تواند مبادله کالا میان ایران و سایر کشورها را همراه داشته باشد.
شاهمرادي با بیان اینکه آموزش قوانین و مقررات صادراتی و استانداردهای کشورهای مختلف نیز از دیگر فرصت های این نمایشگاه محسوب می شود، گفت: این نمایشگاه می تواند برای آینده کاری تولیدکنندگان بسیار تعیین کننده باشد.
وی افزود: باید تولید کالا با هدف بازار مصرف داخل و خارج صورت گیرد براین اساس نیاز بازارهای خارجی موضوع مهمی است که باید در دستور برنامه های صنایع قرار گیرد.


 
   1396/5/31 07:53    تعداد بازدید :  261

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 261
8/10 (تعداد آرا 2 نفر )