حضور سفرای خارجی در نمایشگاه صنعتی استان البرز

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز از دعوت از سفرای خارجی و رایزن های اقتصادی برای حضور در نمایشگاه صنعتی استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز: جهانگير شاهمرادي عصر یکشنبه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه توانمندی تولیدی و صنعتی صنایع کوچک و متوسط استان، اظهار کرد: معرفی کالاهای تولیدی صنايع كوچك و متوسط در این نمايشگاه می‌تواند به روند بازاریابی کشوری و منطقه‌ای کمک کند.
شاهمرادي با اشاره به اینکه شرایط برای بازدید رایزن‌های اقتصادی، سفرای کشورها و مهمانان خارجی از این نمایشگاه فراهم‌شده است، افزود: این زمینه خوبی برای مبادله کالا میان ایران و سایر کشورها خواهد بود.
وی آشنایی با قوانین و مقررات صادراتی و استانداردهای کشورهای مختلف فرصتی مناسب دانست و گفت: تولید کالاها باهدف بازار مصرف داخل و خارج انجام می‌شود بر این اساس نیاز بازارهای خارجی موضوع مهمی است که باید به آن توجه شود.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز با تأکید بر اینکه ۱۳۰ واحد تولیدی موجود در این نمایشگاه بخشی قابل‌توجهی از کالاهای موردنیاز استان و کشور را تولید می‌کنند، گفت: امید است واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در این نمایشگاه از فرصت به‌دست‌آمده برای معرفی محصولات خود استفاده کنند.
شاهمرادي با تأکید بر اینکه این نمایشگاه در راستای رونق هرچه بیشتر صادرات صورت گرفته است، گفت: دعوت از رایزن‌های اقتصادی از اهمیت بالایی برخوردار است که موردتوجه قرارگرفته است.
وی افزود: با توجه به اینکه رایزن‌های اقتصادی کشورهای مختلف در این نمایشگاه گرد هم آمده‌اند مي‌توان با افزایش ظرفیت تولید واحدهای تولیدی و صنعتی، علاوه بر صادرات، اشتغال‌زایی موردنظر نیز ایجاد می‌شود.
در ادامه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی اظهار کرد: واحدهای صنعتی موجود در کشور و به‌تبع استان البرز توانمندی تولید کالاهای صنعتی برای نیازهای داخلی کشور رادارند.
جهانگیر شاهمرادی با تأکید بر اینکه باید کالاهای داخلی را به خارج معرفی کنیم، گفت: صنعتگران کشور و صاحبان مشاغل در استان البرز دانش و مهارت کافی برای توسعه صادرات رادارند.
وی با تأکید بر اینکه نمایشگاه صنعتی استان باهدف ارتباط واحدهای صنعتی به‌ویژه در حوزه فرامرزی ایجادشده است، گفت: معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان به مردم یکی دیگر از اهداف برگزاری نمایشگاه صنعتی است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز آشنایی با تولیدکنندگان، صنعتگران و کارآفرینان استان را بااهمیت توصیف کرد و گفت: بسیاری از کالاهای صنعتی داخلی بسیار باکیفیت‌تر از نمونه خارجی آن است.
شاهمرادی ادامه داد: تلاش کردیم هیئت‌های خارجی، سفرا، رایزنان اقتصادی و تیم‌های بازرگانی در این نمایشگاه حضور یابند تا بتوانیم در مجاورت این نمایشگاه قراردادهای تجاری خوبی بین واحدهای صنعتی تولیدی منعقد کنیم.
وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را ترغیب مردم به خرید کالاهای داخلی اعلام کرد و گفت: تولیدکنندگان علاوه بر تولید داخلی باید برای صادرات خود را آماده کنند در این صورت می‌توانیم به ارزآوری دست پیدا کنیم.

 
   1396/5/31 10:51    تعداد بازدید :  314

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 314
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )