توسعه صنایع متوسط و کوچک موجب ایجاد اشتغال و کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرزگفت: با توسعه صنعت و واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال آسیب های اجتماعی کاهش می یابد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز، جهانگير شاهمرادي  در مراسم افتتاح اولين  نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و شهرک های صنعتی استان که در  گلستان گلشهر كرج برگزار شد اظهارداشت: در شرایط کنونی هرکس که بتواند شغل ایجاد کند جهادگر واقعی است و با این اقدام نقش مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی داشته است.
وی بیان کرد: اگر بخواهیم آسیب های اجتماعی در حوزه های مختلف کم شود باید بتوانیم با رونق فضای کسب و کار به تولید و اشتغال کمک کنیم.
شاهمرادي گفت: کشورهایی که شرایط خوبی داشته اما اقتصاد آنها ناکارآمد بوده از پا درآمده اند و دچار بحران شده اند و ما نیز اگر بخواهیم از آسیب ها مصون مانده و به شکوفایی برسیم باید اشتغال جدی گرفته شود.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز اظهارداشت: در عرصه اقتصاد باید خود را به دانش روز مسلح کنیم تا کالای ما قابل رقابت باشد و هر اقتصادی که نتواند با تولید کالای مرغوب به رقابت بپردازد محکوم به شکست  است و هرگز به پویایی نمی رسد.
وی بیان کرد: امروز با برجام بسیاری از محدودیت ها برداشته شده و ارتباط ما با جهان بیشتر شده و فضا تغییر یافته است لذا باید از این فرصت بخوبی استفاده کنیم.
شاهمرادي یادآورشد: علیرغم همه سختی ها با کاهش نرخ تورم، بیکاری و رشد شاخص های اقتصادی در کشور نشان می دهد مدیریت ارشد کشور و استان با تدبیر توانسته شرایط را بهبود بخشد و آینده امیدوار کننده پیش روی ما قرار دارد.
وی اضافه کرد: استان البرز در مسیر توسعه متوازن قرار گرفته و با همراهی خوب بانکها امید می رود شرایط بهتری در آینده ایجاد شود.
جهانگير شاهمرادي بیان کرد: استان البرز آماده جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی است و با ایجاد مرکز خدمات سرمایه گذاری روند صدور مجوز را تسهیل و تسریع کرده ایم تا متقاضیان تولید با راحتی بیشتری فعالیت کنند.
وي تصریح کرد: همراهی خوب مدیران استان و دستور اکید استاندار محترم  البرز برای حمایت از سرمایه گذاران موقعیت ممتازی برای استان ایجاد کرده و با بسترسازی مناسب آماده پذیرش سرمایه گذاران جدید و کارآفرینان هستیم.


 
   1396/6/1 10:27    تعداد بازدید :  251

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 251
9.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )