وضعیت صادرات در کشور بهبود یابد/لزوم حمایت از صاحبان صنایع کشور و همچنین البرز

نماینده مردم کرج، فردیس، آسارا و اشتهارد در مجلس گفت: در راستای بهبود مشکل اقتصادی کشور لازم است وضعیت صادرات را بهبود بخشیم.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز عزیز اکبریان در حاشیه بازدید از اختتامیه نمایشگاه توانمندی استان البرز گفت: مشکل کشور ضعیف بودن وزرا نیست بلکه عدم هماهنگی مسوولان کشوری معضلات را به وجود می‌آورد.
وی با بیان اینکه وزیرانی که رأی اعتماد گرفتند دارای هماهنگی و یکپارچگی هستند، افزود: وزرای انتخاب شده بدون حاشیه هستند و دنبال ماجراجویی نیستند بلکه تنها سعی در انجام وظیفه خود دارند که این موضوع کشور را به مشکل مواجه نخواهد کرد.
نماینده مردم کرج، فردیس، آسارا و اشتهارد در مجلس مشکل صنعتی ایران را در صادرات نامناسب دانست و افزود: محصولاتی که صادر می‌شوند مرغوب نیستند در حالی که هزینه بسیاری صرف تولید و صادرات این محصولات می‌شود و در نتیجه بازدهی مناسب نخواهد بود.
اکبریان با تأکید بر حفظ حرمت صعنت‌گران کشور، خاطرنشان کرد: نباید میان دولت و صنعت‌گر بدهی کلان وجود داشته باشد و لازم است صاحبان صنایع در کشور حمایت شوند.
وی با بیان اینکه استان البرز به قطب جمعیت تبدیل شده است، گفت: یک پنجم جمعیت کشور در حواشی استان البرز متمرکز شده است که این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.
نماینده مجلس مردم کرج، فردیس، آسارا و اشتهارد در ادامه با تأکید بر لزوم هدایت کشور به سمت صادرات محور، تصریح کرد: رئیس جمهور وقت، قول داده است که 70 درصد فعالیت دولت در چهار سال به سمت بهبود اقتصاد پیش برود.

 
   1396/6/4 09:48    تعداد بازدید :  90

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 90
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )