امسال پنج‌هزار نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط در کشور برگزار می‌شود


معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور گفت: بر اساس تجربیات گذشته، با برگزاری نمایشگاه‌های صنایع کوچک و متوسط فروش محصولات نیز افزایش می‌یابد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز،  فرشاد مقیمی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های اقتصادی استان البرز در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه سال، سال توجه به صنایع کوچک و متوسط است و سرمایه‌گذاری کلانی در این بخش شده، این بخش اهمیت زیادی پیدا کرده است.
مقیمی افزود: به  خاطر  همین اهمیت سازمان صنایع کوچک و متوسط برنامه‌هایی برای پاسخگویی به نیاز این صنایع تدوین کرده که یکی از برنامه‌ها برگزاری این نمایشگاه‌هاست.
وی با بیان اینکه  امسال برگزاری نمایشگاه‌های داخلی و خارجی برنامه‌ریزی شده است گفت: قرار است تا پایان سال ۵ هزار نمایشگاه برگزار شود.
مقیمی خاطرنشان کرد: برای حمایت از صنایع کوچک این نمایشگاه‌ها را در استان‌های مختلف به صورت موقت و دائمی برگزار می‌کنیم.
وی خاطرنشان کرد: این حمایت‌ها در جهت رشد و تبدیل شدن صنایع کوچک و متوسط به صنایع بزرگ انجام می گیرد.
معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور در خصوص خروجی برگزاری این برنامه‌ها اظهار کرد: با توجه به تجربیات گذشته، فروش محصولات پس از برگزاری این نمایشگاه افزایش و در نمایشگاه‌های خارج از کشور صادرات نیز بیشتر توسعه پیدا می‌کند.
وی با بیان اینکه سال گذشته یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار صادرات محصولات صنایع کوچک به کشورهای خارجی داشتیم، افزود: از ابتدای سال تاکنون، ۳۸۴ میلیون دلار صادرات این محصولات به کشورهای خارجی صورت گرفته است.

 
   1396/6/4 09:54    تعداد بازدید :  96

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 96
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )