دیدار مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز با امام جمعه شهرستان اشتهارد

جهانگير شاهمرادي مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی  استان البرز با  حضرت حجة الاسلام و المسلين  خالق پرست نماينده ولي فقيه و امام جمعه  شهرستان  اشتهارد در محل دفتر وی دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز در این دیدار  شاهمرادي ضمن ارائه توضیحاتی در ارتباط با  شهركهاي صنعتي و ارتقاء صنعت در استان را عامل مهمی در جهت رفع محرومیت و رفع معضل اشتغال در شهرستانهای استان مطرح کرد.
وي در بخش دیگری از سخنان خود به رهنمودها و حساسیت های مقام معظم رهبری در باره اهمیت حفظ و صیانت از محیط زیست و منابع طبیعی اشاره و تصریح كرد: استقرار واحدها در شهركهای صنعتی موجب متمركز شدن آنها در یك نقطه شده و در نتیجه سهولت خدمت رسانی به آنها را در پی خواهد داشت و همچنین موجب حفظ منافع ملی و صیانت از محیط زیست را  به عنوان سرمایه های ارزشمند ملی در پي خواهد داشت.
در ادامه نماینده ولی فقیه در شهرستان اشتهارد با اشاره به نامگذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: باید تمام تلاش خود را برای عملی كردن شعار اقتصاد مقاومتي در تمامی زمینه ها به كار گیریم.
 حجه الاسلام خالق پرست در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از تلاشها و خدمات صادقانه مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز اظهار امیدواری كرد با محقق شدن اقتصاد مقاومتي، زمینه رونق اقتصادی و توسعه صنعتی و در نهایت ریشه كنی بیكاری در استان مهیا شود.
درپايان به مسائل امور فرهنگي شهرك به بحث و بررسي نشستند كه در نتيجه فعال كردن حوزه فرهنگي شهرك در دستور كار قرار گرفت لذا در تمام امور رونق فرهنگي در شهرك بايد چشمگر كه اين حركت  تاثير زيادي در حوزه توليد خواهد داشت
   1396/6/7 14:21    تعداد بازدید :  169

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 169
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )