دیدار مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز با مردم استان البرز

در پنجمین روز از گرامیداشت هفته دولت، مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز به همراه استاندار با حضور در مصلی کرج بار دیگر، پای رسیدگی به مشکلات مردم نشست.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز «جهانگير شاهمرادي  » ظهردوشنبه،ششم شهریورماه، در پنجمین روز از هفته دولت با حضور در مصلی کرج دیدار با جمعی از مردم کرج داشت.
دراین دیدار استاندار محترم، معاونان استاندار و مدیران استان نیز حضور داشتند و رسیدگی به فرامین صادر شده را در اولویت امور قرار دادند.
از ابتدای هفته دولت، جهانگير شاهمرادي به همراه استاندارالبرز ، معاونان استاندار؛مشاوران و جمعی از مدیران استان هر روز با حضور در یک شهرستان علاوه بر افتتاح طرح ها و پروژه های دولت،در دیدار با مردم  پای مشکلات و مسائل آنها می نشیند و نسبت به مسئوليت خود در مرتفع نمودن آنها دستور  لازم صادر می کند.
جهانگير شاهمرادي اضافه کرد:در نظام اسلامی مردم نقش بسزایی دارند و مدیران نیز جدا از بدنه مردم نیستند لذا توجه به درخواست ها و پیشنهادهای مردم و کسب رضایت حداکثری آنان مهم ترین وظیفه دولت مردان است که این امر با ارتباط مستقیم محقق می شود.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: هفته دولت فرصتی مغتنمی است که مسئولین خدماتی را که در طول یکسال انجام داده اند، به اطلاع مردم برسانند چرا که شاید برخی در جریان فعالیت های انجام شده نباشند لذا ارائه گزارش به مردم، باعث می شود خدمات صورت گرفته مورد توجه قرار گیرد.

 
   1396/6/7 14:27    تعداد بازدید :  123

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 123
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )