انجام ممیزی 70 واحد صنعتی در راستای برنامه اقتصاد مقاومتی در شهرک صنعتی اشتهارد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز از طرح ممیزی ایمنی و بهداشت واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد با هدف صدور شناسنامه ایمنی، بهداشت و انرژی (HSEE) خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز، جهانگير شاهمرادي اظهار داشت:  این طرح با هدف ارتقای سطح ایمنی و بهداشت واحد های به بهره برداری رسیده در مرحله نخست برای 70 واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد انجام شد.
وی افزود: طرح ممیزی ایمنی و بهداشت واحدهای تولیدی در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتي و با هدف ارتقای سطح ایمنی و بهداشت واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.
شاهمرادي گفت: کارشناسان مربوطه با حضور در واحدهای صنعتی مباحثی چون ایرادها و اشکال های ساختمانی در واحد، ایمنی تابلوهای برق، بیمه حوادث و بیمه مسئولیت مدنی، تهیه و نصب کپسول های پودری اطفای حریق، بهداشت و محیط زیست را مورد بررسی قرار دادند.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز افزود: نتیجه شناسایی نقاط ضعف واحدهای صنعتی به صورت رسمی به آنها ابلاغ و برای رفع مشکلات، دوره های آموزشی رایگان برای واحدهای مذکور برگزار می شود.
وی خاطر نشان کرد: تمامی هزینه های اجرای ممیزی و برگزاری دوره های آموزشی بر عهده شرکت شهرکهای صنعتی استان بوده و برای واحدهای صنعتی کاملا رایگان است.


 
   1396/6/13 16:48    تعداد بازدید :  121

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 121
3/10 (تعداد آرا 1 نفر )