تقدیر و معارفه مدیر حراست شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز

مراسم توديع عبدالرحمن حسني و معارفه مهدي گلكارمدير جدید حراست شركت شهركهاي صنعتي البرز، قبل از ظهر دوشنبه مورخ 3 مهر 96 در سالن اجتماعات شركت شهركهاي استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي البرز، مراسم توديع عبدالرحمن حسني و معارفه مهدي گلكار مدير جدید حراست شركت شهركهاي صنعتي البرز با حضور  محسن الفت مديركل حراست وزارتخانه و مشاور وزير، جمال عليرضا پور مشاور معاون وزير و مدير حراست سازمان متبوع ،مدير حراست صندوق ضمانت كل كشور، مدير عامل و معاونين شركت شهركهاي صنعتي البرز برگزار شد.
در این مراسم جهانگير شاهمرادي ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه و تسليت و تعزيت به مناسبت ايام سوگواري حضرت سيد الشهدا (ع)  و گراميداشت هفته دفاع مقدس خدمت کلیه حضار جلسه؛ رضایت خود و همکاران را از دوران مسئولیت آقای عبدالرحمن حسني اعلام و همچنین تشکر خود را از مسئولان حراست سازمان نسبت به انتصاب مديرجدید حراست شركت شهركهاي صنعتي استان البرز بیان کرد.
جهانگير شاهمرادي نیزضمن تشکر و قدردانی از عملکرد مطلوب آقای مهدي گلكار، را به عنوان مدير جدید اداره حراست شركت شهركهاي صنعتي البرزاستان معرفی و طی سخنانی اعلام داشت : محور کار حراست ها در چهار حوزه حفاظت IT ، حفاظت فیزیکی ، حفاظت پرسنلی و حفاظت اسناد محسوب می شود که کار بسیار سخت و دشواری است.
شاهمرادي ، اعتدال ،صبوری ، امانت داری و رازداری را در احراز مسئولیت حراست ویژگی  مهمی برای مديريت این شركت در خدمتگزاری ویژه به همکاران و صنعتگران دانسته و تاکید کرد: امنیت بعنوان یکی از مهمترین مقوله های است که در تمامی دوران بشر و بالاخص در اسلام همواره به آن تاکید و سفارش شده است .
ایشان با اشاره به حدیث شریف "نعمتان مجهولتان  الصحه و الامان" افزودند: اگر چکیده نعمت های خدا را در دو نعمت امنیت و سلامتی تعریف نماییم ، خواهیم دید که اگر تمام دنیا را به کسی بدهیم ولی یکی از این دو نعمت را از او بگیریم ، زندگی او کاملا بی ارزش خواهد بود.
وی در تشبیهی حراست را ، مسئول حفظ و برقراری این دو نعمت در دستگاه و سازمان دانست و تصریح کرد: امروز اگر به چهار گوشه ، کشور عزیزمان ایران نگاه کنیم ، می بینیم که در ممالک همسایگان ما ، علیرغم اینکه در میان آنها کشورهای ثروتمندی هم دیده می شود لیکن در تمامی آنها مشکلات عدیده ای دیده می شود که گواه بر دخالت کشورهای بیگانه و ابرقدرت ها و یا درگیری و جنگ در آنها  می باشد اما آنچه بی شک باعث شده است تا هیچ دشمن نابکار و چشم طمع کاری جرات نزدیک شده به مرز و بوم ما را نداشته باشد ، چیزی نیست مگر  هوشیاری و بصیرت بالای سرویس های اطلاعاتی و  امنیتی که بخوبی به کارشان واقفند و اجازه هرگونه حرکت نابجای دشمن را در مرزهای ایران اسلامی زدوده اند.
رئيس هيأت مديره شركت شهركهاي صنعتي البرز، تلاش برای پاکدستی و سلامتی شركت را یکی از اهداف حراست های سازمانی دانست و اظهار داشت : حراست بایستی در کار خود با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود و استفاده از دیدگاههای کارشناسی که قطعا در این مسیر متفاوت خواهد بود با برقراری تعاملی مناسب با مدیریت و هماهنگی کامل با حراست سازمان متبوع  در راستای وظایف و تحقق شعارهای محوری این حوزه یعنی "حراست اثر گذار ، تصمیم ساز و پاسخگو " تلاش نمایند.
محسن الفت، مدیركل حراست وزارت و مشاور وزير صنعت،معدن و تجارت نیز در این آئین ، رسالت حراست را در حوزه صیانت دانست و گفت :این صیانت اتفاق نمی افتد مگر با شناخت دقیق و صحیح از مجموعه و حراست بایستی بخوبی تهدیدها و فرصت ها و نیز گلوگاهها را تشخیص دهند تا قبل از وقوع هر اتفاقی از آن پیشگیری نمایند.
وی با تاکید بر اینکه در حراست اصل بر برائت است افزود: از دیدگاه حراست همه بدرستی کار می کنند ، مگر اینکه عکس آن اتفاق بیفتد و البته این نه به معنای خوش بینی تام است و نه به معنای ساده شمردن کار. بلکه این به معنای اعتماد و اطمینان مجموعه به کارکنان است و برای همین است که مبانی اصلی کار حراست بایستی بر پایه پیشگیری استوار باشد نه مچ گیری.
در ادامه مدير جدید حراست شركت شهركهاي صنعتي البرز نیز در سخنانی ابراز امیدواری کردندکه از نظرات و تجربیات ارزشمند تک تک همکاران در این حوزه در جهت خدمت و رضایت هر چه بیشتر صنعتگران استان بهره مند گردند.
در خاتمه لوح تقدیر و هدایایی از سوی جهانگير شاهمرادي مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرزبه آقای عبدالرحمن حسني اهداء و همچنین حکم انتصاب آقای مهدي گلكار مدير جدید شركت شهركهاي صنعتي البرزنیز به ایشان اعطاء شد.

 
   1396/7/4 10:55    تعداد بازدید :  154

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 154
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )