افتتاح و بهره برداری مرکز فوریت های پزشکی شهرک صنعتی اشتهارد البرز

افتتاح و بهره برداري مركز فوريت هاي پزشكي شهرك صنعتي اشتهارد البرز با حضور مدير عامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران
مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي البرز از افتتاح و بهره برداري مركز فوريت‌هاي پزشكي شهرك صنعتي اشتهارد، با حضور مدير عامل سازمان و جمعي از مسئولين  شهرستان اشتهارد در هفته آينده خبرداد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت: یک دستگاه آمبولانس طی مراسمی  با حضور مدير عامل سازمان صنايع كوچك مهندس يزداني  در هفته آينده جهت خدمت رساني به صنعتگران محترم شهرك صنعتي اشتهارد البرز به این شهرک تحویل خواهد شد.
شاهمرادي افزود: این آمبولانس به تجهیزات کامل و پیشرفته مجهز است و با اختصاص آن به شهرك صنعتي اشتهارد این شهرک در جهت انجام فورتهای پزشکی از توان مطلوب‌تری برخوردار میگردد .
جهانگير شاهمرادي گفت : هدف از ايجاد و تجهيز اين مركز ارائه كمك هاي اوليه به واحدهاي صنعتي و كارگران شاغل در اين شهرك مي باشد.
وي افزود: در اين مركز اقداماتي نظير جلوگيري از خونريزي، احياء مصدومين و انتقال به مراكز درماني براي مصدومين و شاغلين دچار حادثه صورت مي گيرد.
شاهمرادي تصريح كرد: با توجه به  اشتغال بالاي نيروهاي انساني در كارخانجات و واحد هاي صنعتي اين شهرك صنعتي، فعاليت اين مركز نقش مهمي در زمينه درمان و ارائه خدمات پزشكي اوليه به مصدومان ناشي از حوادث و سوانح ايفا خواهد كرد.

 
   1396/7/12 09:11    تعداد بازدید :  65

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 65
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )