بازدید استاندار البرز از شهرک صنعتی اشتهارد


ظهر پنج شنبه 13 مهرماه نشستی تخصصی با هدف بررسی موانع ومشکلات شهرکهای صنعتی و واحدهای تولیدی با حضور استاندار در شهرک صنعتی اشتهارد البرز برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، جهانگیر شاهمرادی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که بعد از ظهر پنج شنبه در یک واحد تولید لوازم پزشکی در شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد، اظهار کرد: بخش مهمی از برنامه ریزهای مسئولان البرز برمبنای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال وتولید است.
وی در ادامه افزود: حضور استاندار در اولین سفر شهرستانی خود در شهر اشتهارد و شهرک صنعتی نوید بخش آن است که ایشان نگاه ویژه ای به بخش صنعت و اشتغال دارند.
شاهمرادی ادامه داد: هدف از برگزاری کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید حل معضلات بخش تولید و ایجاد اشتغال می‌باشد و تداوم و استمرار این جلسات در جهت تحقق شعار اقتصاد مقاومتی ضروري است.
این مسئول با اشاره به پتانسیل شهرک صنعتی اشتهارد اظهارکرد: فرصت های بسیار خوبی در شهرک صنعتی اشتهارد وجود دارد که باید از این ظرفیت ها به بهترین شکل استفاده شود.
جهانگیر شاهمرادی در ادامه گفت: برای رفع مشکل برق شهرک صنعتی اشتهارد یک واحد ۴۰۰ مگاواتی برق درشهرک صنعتی اشتهارد راه اندازی خواهد شد.
وی افزود: البرز باید جزو استان های برتر در ارائه زیرساخت های خدماتی مانند آب، برق و گاز باشد تا از این طریق بستر اشتغال در شهرک های صنعتی فراهم شود.

 
   1396/7/15 16:35    تعداد بازدید :  69

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 69
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )