یک واحد ۴۰۰ مگاواتی برق در شهرک صنعتی اشتهارد استان البرز راه‌اندازی می‌شود


استاندار البرز گفت: برای رفع مشکل برق شهرک صنعتی اشتهارد، یک واحد ۴۰۰ مگاواتی برق در شهرک صنعتی اشتهارد راه‌اندازی خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز،  محمدعلی نجفی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در یک واحد تولید لوازم پزشکی در شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد، اظهار کرد: بخش مهمی از برنامه‌ریزهای مسئولان البرز بر مبنای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال_تولید است.
وی با اشاره به هدف برگزاری ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان افزود: در تلاش هستیم جلسات این ستاد به طور مستمر هر هفته برگزار شود.
نجفی توضیح داد: برگزاری این جلسات باید با بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی استان همراه باشد.
این مسئول با اشاره به پتانسیل شهرک‌های صنعتی اشتهارد ابراز کرد: فرصت‌های بسیار خوبی در شهرک‌های صنعتی اشتهارد وجود دارد که باید از این ظرفیت‌ها به بهترین شکل استفاده شود.
نجفی گفت: برای رفع مشکل برق شهرک صنعتی اشتهارد یک واحد ۴۰۰ مگاواتی برق در شهرک صنعتی اشتهارد راه‌اندازی خواهد شد.
استاندار البرز افزود: البرز باید جزو استان‌های برتر در ارائه زیرساخت‌های خدماتی مانند آب، برق و گاز باشد تا از این طریق بستر اشتغال در شهرک‌های صنعتی فراهم شود.
وی با اشاره به حل تدریجی مشکلات پیش روی صنعت خاطرنشان کرد:  بسیاری از این موانع با تحقق برجام حل می‌شود.
نجفی افزود: اکنون با قانونمند شدن فرماندهی اقتصاد مقاومتی و راهبردهایی که ارائه می‌شود، راه برای تقویت زیرساخت‌های بخش تولید و صنعت باز شده است.
این مسئول گفت: در جهت رفع مشکلات شهرک‌های صنعتی استان جلسه تخصصی ویژه‌ای در اسرع وقت به منظور احصاء موانع و حل آنها تشکیل خواهد شد.
نجفی با اشاره به ضرورت همراهی نمایندگان سه قوه و سازمان‌های نظارتی برای حل موانع تولید افزود: برای تحقق اقتصاد مقاومتی تک تک آحاد مردم و مسئولان مسئولیت و وظیفه دارند.
   1396/7/15 16:37    تعداد بازدید :  78

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 78
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )