در دومین همایش سراسری مانور آتش نشانی در شهرک صنعتی اشتهارد البرز از آتشنشانان برتر تجلیل گردید.

مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي البرز ضمن تجليل از آتش نشانان شهرک‌های صنعتي استان، فعاليت آتش نشانان را كاري فراتر از انجام وظيفه و اقدامي ايثارگرانه و از خودگذشتگي عنوان كرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهر کهای صنعتی استان البرز، جهانگير شاهمرادي با تجلیل از تلاش‌های آتشنشان شهرک‌های صنعتی در مراسم همايش بزرگداشت آتشنشانان كه با همراه مدیران HSEE  سراسر شركتهاي استاني كشور در محل برگزاري همايش برگزار شد،  از عوامل فعال آتشنشانان با اهداء لوح تقدير تشکر کردند.
وی با بیان اینکه روز آتش نشانی فرصتی است تا از خدمات و جانفشانی‌های آتش نشانان تجلیل به عمل آید گفت: با توجه به شرایط و پیچیدگی حوادث در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی واقعاً آتش نشانان ما از جان خود مایه می‌گذارند که این اقدام تعریفی بجز ایثار ندارد و ما توان جبران این فداکاری‌ها را نداریم.
شاهمرادي در ادامه به اهمیت پیشگیری در بحث حوادث در شهرک‌های صنعتی اشاره کرد و بیان داشت: شرکت شهرک‌های صنعتی البرزدر راستای ایمن سازی و ارزیابی وضعیت واحدهای صنعتی با استفاده از مشاوران خبره اقدام به کار مطالعاتی در سطح واحدهای صنعتی کرد و نتایج آن که شامل نقایص ایمنی واحدهای صنعتی است به خود واحدها اعلام شد.
وی همچنین پایش دوره‌ای‌واحدهای صنعتی و همچنین الزام به رعایت سیستم‌های اطفاء حریق در واحدهای در حال ساخت را مد نظر قرار داد و تصریح کرد: معتقدیم برای جلوگیری از خسارت باید خود واحد صنعتی از نظر تجهیزات و نیروی انسانی آموزش دیده در دقایق اولیه، حادثه را مدیریت کند در غیر این صورت با توجه به ساختار مواد اولیه واحدهای صنعتی و نوع تولید و اجناس داخل آنها هرچند تلاش‌های فراوانی صورت بگیرد ولی از بروز بحران برای واحد صنعتی نمی‌توان جلوگیری کرد.

 
   1396/7/17 09:13    تعداد بازدید :  51

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 51
3/10 (تعداد آرا 1 نفر )