مدیر ایمنی و بهداشت محیط زیست و انرژی سازمان صنایع کوچک: 5 هزار و 700 واحد صنعتی ،ممیزی hsee دریافت کردند

مدیر ایمنی و بهداشت محیط زیست و انرژی سازمان صنایع کوچک: 5 هزار و 700 واحد صنعتی ،ممیزی hsee دریافت کردند
مدیرایمنی و بهداشت محیط زیست و انرژی سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران با اشاره به اینکه بالغ بر 50 درصد آمار اشتغال مربوط به صنایع کوچک در شهرک‌های صنعتی است, تصریح کرد: 800 هزار نفر در شهرک‌های صنعتی کشور مشغول به کار هستند.
به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي البرز, همایون توفیقی در دومین همایش سراسری که به مناسبت روز آتش نشان و ایمنی برگزار شد , گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۰۹ حادثه در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اتفاق افتاده  که ۴۰ درصد آن  مربوط به حریق بوده که نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد کاهش داشته است.
وی ادامه داد: سازمان صنایع کوچک به وجود آورنده زیرساخت‌ها اعم از آب, برق, مخابرات و غیره برای صنایع کوچک، متوسط و به نوعی حمایت کننده صنایع است.
مدیرایمنی و بهداشت محیط زیست و انرژی سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران  با اشاره  به  حمایت‌های مربوط به hsee است, افزود: از ابتدای سال 95 نزدیک به 5 هزار و 700 واحد صنعتی ممیزیhsee خود را دریافت کردند.
توفیقی ادامه داد: 256 ماشین آتش نشانی مجهز به امداد و نجات در اختیار شهرک‌های صنعتی گذاشته‌ایم تا در حین بروز حادثه بتوانند خدمات‌رسانی کنند.
وی با بیان اینکه 30 واحد طب کار در شهرک‌های صنعتی مشغول به کار هستند, تصریح کرد: در سال 95 بالغ بر 252 حادثه در شهرک‌های صنعتی و نواحی صنعتی کشور رخ داده که حدود 50 درصد آن مربوط به حریق بوده است.
توفیقی با بیان اینکه در مورد حوادث جانی مربوط به سال 95 در کل کشور 1480 مورد حوادث کار منجر به فوت در سال 95 در کل کشور  است, گفت:  3 درصد از این آمار مربوط به حوادث داخل شهرک‌ها بوده است.
وی اظهار داشت: سازمان صنایع کوچک به وجود آورنده زیرساختها  اعم از آب , برق , مخابرات و غیره برای صنایع کوچک و متوسط و به نوعی حمایت کننده صنایع است.
مدیرایمنی و بهداشت محیط زیست و انرژی سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران  با بیان اینکه بخشی از این حمایت ها مربوط به hseeاست, افزود: از اول سال 95 نزدیک به 5700 واحد صنعتی ممیزی hsee را دریافت کردند.
وی ادامه داد:۲۵۰ ماشین آتش نشانی مجهز به امداد و نجات در اختیار شهرکهای صنعتی گذاشته ایم تا در حین بروز حادثه بتوانند خدمات رسانی کنند.
   1396/7/17 09:24    تعداد بازدید :  74

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 74
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )