بازدیداز هزارو صد طرح صنعتی صنایع کوچک مستقر در شهرکهای صنعتی دولتی البرز

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز با اعلام اين خبر گفت: بازديد هزارو صد طرح صنعتي از صنايع كوچك مستقر در شهركهاي صنعتي دولتي استان البرز صورت پذيرفت.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز،  جهانگير شاهمرادي افزود: در شش ماه اول سال 1396 از 1100 واحد صنعتي مستقر در شهركهاي صنعتي دولتي استان توسط  معاونت برنامه ريزي، پشتيباني و مديريت نيروي انساني و با همكاري ديگر بخشهاي شركت شهركهاي صنعتي البرزبازديد به عمل آمد و از نزديك مسائل و مشكلات آنها مورد بررسي قرار گرفت.
  شاهمرادي تصريح كرد: در راستای اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی، بازدید از طرح های صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در دستور کار معاونت برنامه ریزی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز قرار گرفت.
جهانگیر شاهمرادی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز در این زمینه گفت: با عنایت به اینکه تسهیل در به بهره برداری رساندن طرح های بالای ۶۰ درصد مدت زمان کوتاه تر و هزینه کمتری نیاز دارد، لذا بررسی وضعیت و حل مشکلات این طرح ها در اولویت کاری معاونت برنامه ریزی شرکت قرار دارد.
شاهمرادی ضمن اشاره به فعالیت نسل جوان در عرصه تولید و کارآفرینی در شهرکهای صنعتی استان افزود: ما در حمایت از رونق فعالیت تمامی کارآفرینان بویژه جوانان کارآفرین در استان البرز جدی و در صدد این هستیم تا از اختیارات هیات مدیره برای اعمال مشوق هایی برای کمک به راه اندازی طرح های جوانان حداکثر استفاده را داشته باشیم.
وی در زمینه بازدید از طرح های صنعتی نیز گفت: بررسی و رفع مشکلات طرح های جوانان کارآفرین در اولویت کاری قرار داشته و در جلسات کارشناسی تسهیلات طرح رونق تولید(اقتصاد مقاومتی) نیز بصورت ویژه انجام خواهد شد.

 
   1396/7/24 07:37    تعداد بازدید :  69

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 69
3/10 (تعداد آرا 1 نفر )