برگزاری 19 جلسه اقتصاد مقاومتی در شرکت شهرکهای صنعتی البرز

مدير عامل شركت شهرکهای صنعتی البرز با اعلام اين خبر گفت: در شش ماه اول سال 96 در اين شركت 19 جلسه اقتصاد مقاومتي برگزار شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز جهانگير شاهمرادي، حمایت از صنایع کوچک در حوزه اقتصاد مقاومتی را ضروری دانست.
وي، حمایت از صنایع کوچک، توسعه خوشه های صنعتی و تشکیل پیمانکاریهای فرعی در حوزه اقتصاد مقاومتی را ضروری دانست و بیان داشت با توجه به عنوان سال كه اقتصاد مقاومتي مي باشد صنایع کوچک خصوصا در شرکهای  صنعتي بایدتوجه ويژه شود.
شاهمرادي همچنین با اشاره به برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای سال 96، از تشکیل کارگروهی جهت ارائه گزارش‌های هفتگی و روزانه از طرحهای نیمه تمام و واحدهای زیر ظرفیت بهره برداری خبر داد .
وي در بخش آموزش نیز با اشاره به شعار امسال مقام معظم رهبری و طبق دستور ایشان گفت در این بخش غیر از برنامه های سال های گذشته باید کاری بزرگ صورت بگیرد و در حوزه های مختلف از جمله کار آفرینی، بازاریابی و ... در قالب برنامه های ستاد اقتصاد مقاومتی و برنامه های شرکت، به 5319 نفر باید آموزش داده شود، همچنین از نهادهاي بین المللی نیز دعوت و از تجربیاتشان استفاده گردد.
جهانگير شاهمرادي با تاکید بر حفظ صمیمیت در محیط کار خاطرنشان كرد: همراهی با سیاستهای دولت برای شاغلین در این بخش با همدلي و تبادل تجربيات و همچنين پيگيري امور محوله كار آمد دانست.
 مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرزدر ادامه اظهار داشت پروژه های عمرانی از اولويتهاي اصلی ماست و ضرورت انجام، کیفیت و مدت زمان اجرای آنها را به دقت بررسی می‌کنیم.

 
   1396/7/25 07:01    تعداد بازدید :  162

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 162
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )