اقتصاد مقاومتی یعنی تلاش برای افزایش تولید ملی و اشتغال

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز در پيرامون اقتصاد مقاومتي گفت: در سالي كه توسط مقام معظم رهبري به نام سال توليد  و اشتغال ، ناميده شده است ، كه  بحث اقتصاد مقاومتي اهميت بسيار بالاي از منظر ايشان در چنين برهه اي از تاريخ سرزمين عزيزمان ؛ ايران اسلامي مي باشد .
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز؛ وي افزود : رويكرد شركت شهركهاي صنعتي استان البرز نيز با عنايت به نگاه معظم له به موضوع اقتصاد مقاومتي ، حمايت همه جانبه از صنعتگران عزيز و تلاش براي افزايش توليد ملي است .
شاهمرادي با اشاره به راهبردهاي اساسي براي اقتصاد مقاومتي تصريح كرد : با كاهش وابستگي به درآمدهاي نفتي و كنترل واردات بي رويه به كشور چشم انداز تازه اي براي توليد داخلي خود خواهيم داشت و به همين منظور سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران  مصرف كالاي ايراني را با رويكردي  اقتصاد مقاومتي  برنامه هاي ويژه اي داشته تا مصرف كالاي ايراني هم به صورت يك فرهنگ و هم به صورت اجرايي عملي شود .
مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز گفت : ما بدون شك مي توانيم كالاي داخلي را با كيفيتي بهتر از اين توليد كنيم و از هجمه هاي سنگيني كه اين روزها با اضطراب و دلهره و موج كاذب در خصوص مسائل اقتصادي براي كشورمان ايجاد كرده اند با سربلندي عبور كنيم .
شاهمرادي افزود: سياست تحريك سرمايه گذاران خارجي از سوي دشمنان براي عدم سرمايه گذاري در كشور آن قدر بي اثر شده است كه امروز با افتخار اعلام مي كنيم استان البرز با توجه به درخواست سرمايه گذاران خارجي براي حضور در شهركهاي صنعتي استان البرز در حال برنامه ريزي ويژه براي سرمايه گذاران خارجي  دستور كار خود قرار داده است.
وي افزود : شهرك صنعتي اشتهارد بعنوان بزرگترين شهرك صنعتي كشور با850 واحد توليدي فعال مثل خاري در چشم دشمنان است و ما با تمام توان در راستاي حمايت از توليد  و اشتغال به فكر توسعه شهركهاي صنعتي هستيم و از صنعتگران عزيزمان كه امروز جهادي ترين كارها را عهده دار هستند با افتخار حمايت خواهيم كرد .
شاهمرادي با اشاره به سابقه تاريخي مقاومت مردم ايران اسلامي در مواجهه با دشمنان گفت : ما يك بار در دوران دفاع مقدس به تمام دنيا آموختيم كه اين ملت مي تواند مقاومت كند و البته تمام آن تحريم هاي نظامي را با توليد بسياري از ادوات نظامي جبران كند تا جايي كه امروز صنايع دفاعي جمهوري اسلامي در دنيا جايگاهي اقتدارآفرين دارد.

 
   1396/7/30 11:05    تعداد بازدید :  156

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 156
3/10 (تعداد آرا 1 نفر )