سپاه پاسداران از مهمترین مولفه‌های عزت و اقتدار کشور است

سپاه پاسداران ازمهمترین مولفه های عزت و اقتدارکشور ومایۀ امید ملتهای تحت ستم بوده و بارزترین شاخصه و افتخارش ولایت مداری است

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرزاظهارداشت: اظهارات رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران  كه باعث بسیج مردمی و ایجاد اتحاد و انسجام بیشتری بین ملت ایران شد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگير شاهمرادي با اشاره به اظهارات اخیر ترامپ رئیس جمهور آمریکا افزود: ترامپ با هجمه علیه سپاه نشان داد که از پیروزی‌های جریان مقاومت و شکست تروریستها در سوریه - عراق وسایرکشورهای اسلامی وحشت‌کرده است.
 وی افزود: سپاه و بسیج از بدو تاسیس با اتکا به پشتوانه مردمی توانسته اند سدی بزرگ در برابر ظالمان، مستکبران و تروریست های جهان ایجاد کنند.
جهانگير شاهمرادي با تاکید براینکه ایران اسلامی به هیچ عنوان جنگ طلب نبوده تصریح کرد: اما دشمنان ما باید بدانند سپاه و نیروهای مسلح ما جوابی دندان شکن به متجاوزین وکسانی که خیال های باطل وواهی درسرمی پرورانند خواهند داد.
 وي یادآورشد: نقش سپاه در دفاع از نظام و انقلاب از آغاز تشکیل تا کنون بر کسی پوشیده نیست.  
شاهمرادي تاکید کرد: خشم آمریکا از سپاه به  این دلیل است که سپاه را اصلی ترین عامل شکست و ناکامی سیاست های استکباری خود در عراق و سوریه وحذف ازنفوذ درکشورهای اسلامی وپی بردن به دسترسی موشکی می دانند.
و لذا امریکا دبر اين خيال و بااین ترفند که بین نیروهای انقلابی تفرقه ایجاد نماید کورخوانده چون ملت بزرگ ایران توطئه های شیطان بزرگ راتجربه کرده و از رجز خوانی هایش هراسی ندارند.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز خاطرنشان كرد: جامعه صنعت استان البرز با تمام اقتدار از سپاه پاسدارن انقلاب اسلامي  و ولايت مداران گرانقدر كه از اركان مهم نظام مي باشند حمايت و قدرداني خود را اعلام  داشتند و در عرصه صنعت و توليد نقش و حضور سپاه را ارزشمند دانستند.

 
   1396/7/30 11:10    تعداد بازدید :  180

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 180
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )