ارتقاء سطح تکنولوژیکی صنعت استان البرز در گروی تعامل مراکز آموزشی معتبر و شرکت شهرکهای صنعتی استان است


مدير عامل شرکت شهرک های صنعتی استان عنوان کرد:ارتقاء سطح تکنولوژیکی صنعت استان در گروی تعامل مراکز آموزشی معتبر و  شرکت شهرکهای صنعتی استان است
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز، مدير عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از نحوه اجرای تفاهم نامه موسسات آموزش عالی و شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز با بیان ضرورت توجه به آموزش در توسعه صنعتی استان از برنامه های ویژه شرکت شهرکهای صنعتی استان برای حمایت از توسعه خدمات آموزشی کاربردی به صنایع کوچک و شرکت های مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد و ارتقاء سطح تکنولوژیکی صنعت استان را در گروی تعامل مراکز آموزشی معتبر و شرکت شهرکهای صنعتی استان دانست.
جهانگير شاهمرادي اظهار داشت: متاسفانه چالش ها و مشکلاتی مانند مشکلات مالیاتی، کمبود سرمایه در گردش، برخوردار نبودن از بازارهای مناسب صادراتی و داخلی و مشکل فروش و ... سبب شد تا آموزش کاربردی و پرورش نیروی انسانی ماهر که از پیش شرط های توسعه صنعتی هرشرکتی است، از اولویت اصلی شرکتهای صنعتی و تولیدی کشور خارج شده و تامین سرمایه در گردش، بازاریابی و فروش و رفع مشکلات مالیاتی و بیمه ای به دغدغه اصلی صنعتگران تبدیل گردد.
شاهمرادي  يكي از رسالت اصلی شرکت شهرکهای صنعتی استان را حمایت از صنعت  استان عنوان و تصریح کرد: این شرکت با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به آموزش، با تعامل با متولیان بخش آموزش در سطح استان مانند دانشگاه ها، مراکز آموزشی بخش خصوصی و سازمان فنی و حرفه ای و ... گام های اساسی در این زمینه برداشته است.
وی حمایت از صنعتگر را پیش شرط اصلی همکاری شرکت شهرکهای صنعتی و مراکز آموزشی و پژوهشی عنوان کرد و افزود: برنامه  اصلی این شرکت نیز همکاری با مراکز آموزشی معتمد سازمان صنعت، معدن و تجارت و مراکز معتبر دانشگاهی و آموزشی استان است .
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز ارتقاء سطح تکنولوژیکی صنعت استان را در گروی تعامل مراکز آموزشی و پژوهشی معتبر با سازمان صنعت، معدن و تجارت  و شرکت شهرکهای صنعتی استان دانست و گفت: خوشبختانه این شرکت در سال های اخیر در زمینه آموزش همانند بسیاری از فعالیت ها و خدمات دیگر، در سطح کشور ممتاز بوده اما همچنان نیازمند تلاش های بیشتر در این زمینه خواهیم بود.
جهانگير شاهمرادي افزود: اجرایی شدن تفاهم نامه همکاری این شرکت با سازمان فنی و حرفه استان را یکی از نمونه های موفق تعامل شرکت شهرکها و مراکز آموزشی در سطح کشور عنوان و ابراز امیدواردی کرد تا با تعامل بیشتر با سایر مراکز آموزشی معتبر مانند جهاد دانشگاهي و.....گام های موثری در جهت ارتقاء توان فنی، علمی و تکنولوژیک صنعت استان برداشته شود.
وي خاطرنشان كرد: در راستای عملیاتی نمودن شعار سال این شركت تا کنون اقدام به برگزاری 155 عنوان دوره های آموزشی مدیریتی، مهارتی و کارآفرینی برای 4227 نفر نموده است


 
   1396/8/3 10:46    تعداد بازدید :  53

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 53
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )