آغاز واگذاری اراضی شهرک صنعتی امید البرز


مدير عامل شرکت شهرک های صنعتی البرزگفت: بهره برداری از اراضی شهرک صنعتی اميد ، از ابتدای آبان ماه سال جاری آغاز گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی البرز، جهانگير شاهمرادي مدير عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز از بهره برداری و شروع واگذاری اراضی شهرک صنعتی اميد از ابتدای آبان ماه سال جاری خبرداد و گفت: با پیگیری و همکاری مسئولین و ارگان های ذیربط، علل الخصوص سازمان حفاظت محیط زیست، منابع طبيعي استان ، مشکل سرمایه گذاری و استقرار واحدهای صنعتی و تولیدی در اين شهرك مرتفع گردید.
وی افزود: شهرک صنعتی اميد در استان  البرز با مساحتی بالغ بر 240  هکتار، آماده واگذاری به سرمایه گذاران و متقاضیان طرح های صنعتی و تولیدی در استان میباشد.
شاهمرادي افزود: با هماهنگی بعمل آمده با سازمان های صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی استان، متقاضیان واجد شرایط، اولویت بندی شده و واگذاری اراضی این شهرک براساس اولویت های مصوب انجام خواهد شد.
ريس هيأت مديره شرکت شهرک های صنعتی البرز با اشاره به شرایط ویژه شهرک صنعتی اميد و نزدیکی این شهرک به شاه راه اصلي و فرودگاه پيام ، ضمن برشمردن مزایای سرمایه گذاری در شهرک صنعتی یاد شده اظهار امیدواری کرد با استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی در این شهرک، شاهد رشد چشمگیر صنعت در  استان البرز خواهیم بود.

   1396/8/9 14:12    تعداد بازدید :  102

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 102
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )