آغاز ثبت نام متقاضیان تسهیلات رونق تولید در البرز


جهانگير شاهمرادي مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز از آغاز ثبت نام متقاضیان تسهیلات رونق تولید استان در سامانه بهین یاب خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز شاهمرادي اظهار داشت: همزمان با آغاز ثبت نام سامانه بهین یاب در سراسر کشور، تولیدکنندگان استان نیز می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت اقدام کنند.
وی بیان کرد: متقاضیان تسهیلات رونق تولید می توانند از امروز با مراجعه به سامانه بهین یاب بخش تامین مالی واحد ها و تکمیل مراحل ثبت نام نسبت به تامین سرمایه در گردش و سرمایه ثابت مورد نیاز واحد خود اقدام کنند.
رئيس هيأت مديره شركت شهركهاي صنعتي البرز با بیان اینکه این تسهیلات برای تأمین نقدینگی مورد نیاز بنگاههای تولیدی کوچک و متوسطی که از بازار محصول مناسبی برخوردار بوده اما به دلیل تنگناهای مالی و نداشتن سرمایه در گردش، تولید آنها متوقف شده و یا با ظرفیت پایین فعالیت می کنند اختصاص خواهد یافت، بیان داشت: همچنین طرح های تولیدی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد که دچار مشکلات مالی هستند نیز می توانند از مزایای این طرح برخوردار شوند.
شاهمرادي بیان داشت: علاوه بر واحدهای صنعتی، فعالان بخش معدن هم می‌توانند برای تأمین سرمایه در گردش و نقدینگی خود از این تسهیلات استفاده کنند.
وی با اشاره به اینکه ثبت ‌نام متقاضیان تسهیلات بر اساس آیین ‌نامه ابلاغی از سوی وزارت صنعت، معدن و بانک مرکزی انجام می‌شود،
بیان کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات رونق تولید از امروز می توانند برای ثبت ‌نام به آدرس اینترنتی «behinyab.ir» مراجعه کنند.

 
   1396/8/10 12:21    تعداد بازدید :  78

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 78
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )